www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری جلسات هیئت امنای استانی دانشگاه آزاد از ۱۳ دی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری جلسات هیئت امنای استانی از ۱۳ دی ماه به مدت ۱۰ روز خبر داد و گفت: این جلسات به منظور تصویب بودجه استان‌ها برای سال ۹۴ و نهایی کردن آن برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، میرزاده در جلسه شورای نمایندگان تام الاختیار رئیس دانشگاه آزاد، اظهار کرد: طبق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی ، ما نهایتا در دانشگاه آزاد اسلامی، ۳۱ دانشگاه آزاد خواهیم داشت که به نام دانشگاه آزاد اسلامی استان نامیده می شود .

وی با بیان اینکه وقتی که دانشگاه آزاد را تحویل گرفتم طبق گزارش خزانه‌دار مرکزی دارای ۲۳۵ واحد زیان‌ده بود، گفت: این آمار تا پایان سال ۹۲ به ۱۷۱ واحد رسید و پیش‌بینی من این است که تا پایان سال جاری به ۵۰ واحد برسد.

میرزاده خطاب به نمایندگان تام‌الاختیار رئیس دانشگاه آزاد، خواستار تصویب رشته‌های مورد نیاز در استان و منطقه شد و با تاکید بر شناسایی و پیشنهاد این رشته‌ها، گفت: قطعا رشته‌های جدید و نوظهور بیشتر مورد استقبال وزارت علوم است.

همچنین در جلسه شورای نمایندگان تام‌الاختیار مصوب شد که تا پایان اسفند ۹۳ به واحدهای زیان‌ده فرصت داده شود تا از حالت زیان‌دهی خارج شوند و در غیر این صورت تا خرداد ۹۴ تعیین تکلیف شوند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش
ثبت‌نام ۸۷۹ هزار و ۴۳۱ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ /برگزاری کنکور ۲۱ خرداد
تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان
نقش دانشگاه پیام نور در افزایش توانمندی بازارکار
کاهش سهمیه عمره دانشجویی
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به مداخلات در فعالیت‌های دانشگاهها
درخواست اساتید دانشگاه‌های هنگ‌کنگ برای استقلال از چین
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم