www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری جشنواره نشریات دانشجویی منطقه یک، به میزبانی دانشگاه‌ علامه

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی از برگزاری جشنواره نشریات دانشجوئی منطقه یک کشور در دانشگاه علامه طباطبائی خبر داد.


به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا،‌
دکتر غلامرضا ذکیانی، دبیر جشنواره نشریات دانشجویی منطقه یک با اعلام این خبر، با اشاره به زمان‌بندی ارسال آثار و برگزاری این جشنواره افزود: این جشنواره با هدف کشف و تقویت ظرفیت‌های دانشجویی در حوزه رسانه و فعالیت‌های فرهنگی مرتبط و ایجاد زمینه آشنایی و تعامل میان نشریات دانشجویی با حضور نشریات دانشجویی از ۳۲ دانشگاه اصلی تهران در سطح دانشگاه‌های منطقه برگزار می‌شود.

وی افزود: مهلت ارسال آثار تا پایان دی ماه ۱۳۹۳ خواهد بود و مراسم افتتاحیه جشنواره ۲۹ بهمن ماه، نمایشگاه نشریات نیز ۳۰ بهمن و مراسم اختتامیه اول اسفندماه برگزار خواهد شد.

معاون فرهنگی دانشگاه علامه طباطبائی اظهار داشت: مکان برگزاری جشنواره در پردیس اصلی دانشگاه علامه طباطبائی خواهد بود. اما با توجه به جایگاه برجسته دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی به عنوان قطب علوم ارتباطات کشور در صورت موافقت وزارت علوم، یکی از مراسم‌های افتتاحیه یا اختتامیه در دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی برگزار خواهد شد.

همچنین در دسته‌بندی و ارزیابی آثار واصله به دبیرخانه جشنواره از ظرفیت علمی اعضای هیئت علمی در پژوهشکده ارتباطات دانشگاه استفاده خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاعاتی دانشگاه علامه طباطبائی به آدرس : www.atu.ac.ir اطلاعات تکمیلی در این زمینه را دریافت نمایند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی
نقش دانشگاه پیام نور در افزایش توانمندی بازارکار

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم