www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری اختتامیه دومین جشنواره دانشگاه پاک به میزبانی دانشگاه الزهرا

مدیرکل فرهنگی واجتماعی وزارت علوم، تحقیقات وفناوری گفت: اختتامیه دومین جشنواره و نمایشگاه فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پاک به میزبانی دانشگاه الزهراء اول آذرماه برگزار می شود.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکترمیرزایی مدیرکل فرهنگی واجتماعی وزارت علوم، تحقیقات وفناوری با اعلام این خبر گفت: دومین جشنواره و نمایشگاه فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پاک به میزبانی دانشگاه الزهراء و همکاری اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و ستاد مبارزه با مواد مخدر درسطح دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان های تهران، البرز، مرکزی، قم و اصفهان برگزار شده است.

وی افزود: این جشنواره با هدف مشارکت بیشتر دانشجویان در مقوله پیشگیری از اعتیاد و ارتقای سطح سلامت وکاهش آسیب های اجتماعی محیط های آموزشی در قالب های متنوع فرهنگی، اجتماعی و هنری در سطح دانشگاه های کشور برنامه ریزی شده است.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی تاکید کرد: داوری آثار رسیده به این جشنواره انجام شده و درنظر است نمایشگاهی ازآثار رسیده دانشجویان به مدت چهار روز در دانشگاه الزهرا برپا شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی وزارت علوم دکترمیرزایی درادامه گفت: جشنواره فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پاک به صورت منطقه ای و به میزبانی پنج دانشگاه که هریک دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان‌هایی را تحت پوشش خود دارند، برگزار می شود و

درنظر است سومین دوره آن در سال جاری به میزبانی دانشگاه های تبریز، بجنورد، یزد، کردستان و خلیج فارس برگزار شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد
فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور ۹۴

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم