www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۲۳ مرداد / رقابت بیش از ۲۱۷ هزار نفر

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه براساس آمار اولیه گزارش شده ۲۱۷ هزار و ۳۷ داوطلب برای شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۳ ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: این آزمون برای رشته‌هایی که پذیرش در آنها از طریق آزمون صورت می‌پذیرد، روز پنج شنبه ۲۳ مرداد ۹۳ در حوزه‌های امتحانی مربوطه برگزار خواهد شد.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی»‌ خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه ثبت‌نام برای شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۳ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و دانشگاه آزاد اسلامی که از ساعت ۲۰ روز یکشنبه ۱۱ خرداد ۹۳ از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شده بود، با درنظر گرفتن مهلت تمدید شده ساعت ۲۴ روز پنج شنبه ۲۲ خرداد ۹۳ پایان پذیرفت.

وی افزود: براساس آمار اولیه گزارش شده ۲۱۷ هزار و ۳۷ داوطلب برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کرده اند و آمار نهایی ثبت نام کنندگان متعاقبا اعلام خواهد شد.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه براساس برنامه زمانی پیش بینی شده، این آزمون برای رشته‌هایی که پذیرش در آنها از طریق آزمون صورت می‌پذیرد، در روز پنج شنبه ۲۳ مرداد ۹۳ در حوزه‌های امتحانی مربوط برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم