www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ایجاد اتاق‌های تندرستی در مراکز استانی دانشگاه پیام‌نور

مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه پیام‌نور کشور گفت: اتاق‌های تندرستی در مراکز استانی دانشگاه پیام‌نور ایجاد می‎شوند.

به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه لرستان، یارقلی در نشست مدیران تربیت بدنی دانشگاه‌های پیام‎نور کشور در خرم‎آباد، بیان کرد: اتاق‎های تندرستی در دانشگاه‌های پیام‎نور هر مرکز استان ایجاد می‎شوند؛ البته راه اندازی این اتاق‌ها حق تمامی واحدها و مراکز است، اما در حال حاضر بدنبال راه‌اندازی آنها در مراکز استان‌ها هستیم.

وی ادامه داد: قیمت دستگاه آنالیز بدن که بزرگترین دستگاه موجود در اتاق‌های تندرستی است ۲۲ میلیون تومان است و این در حالی است که تا چند سال پیش هزینه این دستگاه ۱۲ میلیون تومان بود.

مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه پیام‌نور کشور یادآور شد: پیش‎بینی می‎کنیم اعزام تیم‎های ورزشی دانشگاه پیام‌نور لرستان به مسابقات بین‎المللی و همچنین دعوت از تیم‎های خارجی به کشور انجام شود.

وی اظهار کرد: این برنامه طی چند سال اخیر دچار وقفه شده بود اما اعتبارات لازم برای اعزام تیم‎ها را در حال حاضر پیش‌بینی کرده‎ایم.

یارقلی تاکید کرد: به عنوان نمونه مرکز کیش در یکی از مسابقات بین‎المللی شرکت کرده و در نیمه دوم سال نیز در چند مسابقه بین‌المللی دیگر حضور می‎یابد.

وی با بیان کرد توسعه ورزش‎های همگانی از اولویت‎های این دانشگاه است، گفت: کویرنوردی، پیاده‎روی، طناب‎کشی، طناب بازی و دیگر بازی‎ها از جمله بازی‎هایی هستند که برای توسعه ورزش همگانی در دانشگاه پیام‌نور پیشنهاد شده‎اند.

مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه پیام‌نور کشور با بیان اینکه ورزش جدای از مقوله فرهنگ نیست، اضافه کرد: راه‎اندازی انجمن‎های ورزشی از جمله برنامه‎هایی است که آیین‎نامه آن تدوین شده و منتظر اجرایی شدن آن هستیم.

یارقلی با اشاره به تدوین مسابقات ورزشی این دانشگاه در شش ماهه دوم سال بر ضرورت افزایش مشارکت سایر استان‌ها در این مراکز تاکید کرد و گفت: بوشهر از جمله استان‌هایی بوده که تابحال حضوری در مسابقات کشوری نداشته اما میزبانی یکی از مسابقات در شش ماهه دوم به این استان واگذار شده است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی
نقش دانشگاه پیام نور در افزایش توانمندی بازارکار

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم