www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

انتصاب روسای دو دانشگاه

وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری طی احکام جداگانه‌ای دکتر محمد صادق آخوندی را به سمت سرپرست دانشگاه صنعتی قم و دکتر عباس هنر بخش رئوف را به سمت سرپرست دانشگاه سمنان منصوب کرد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، در حکم انتصاب دکتر آخوندی و دکتر هنربخش رئوف آمده است: «امید است با توکل به خداوند سبحان، ماموریت و وظایف سرپرستی دانشگاه‌های صنعتی قم و سمنان را برپایه قوانین، سیاست‌ها وبرنامه‌های مصوب به انجام رسانید، بایسته است با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری دانشگاهیان و صاحب نظران، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری و نقش آفرینی آن در اقتصاد دانش بنیان و تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ایفا نمایید.

وزیرعلوم ، همچنین در نامه‌های جداگانه‌ای از خدمات دکتر سید محمد هادی مشکوه السادات سرپرست سابق دانشگاه صنعتی قم و دکترعلی خیرالدین رئیس دانشگاه سمنان در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

گفتنی است دکتر آخوندی دارای دکترای فیزیک جامد و عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور تهران است و در گذشته مسئولیت راه اندازی دانشگاه صنعتی قم را برعهده داشته است.

همچنین دکتر عباس هنر بخش رئوف دانشیار رشته مهندسی مواد و عضو هیئت علمی دانشگاه سمنان است و از جمله سوابق اجرایی وی می توان به تصدی مسئولیت معاونت های آموزشی و دانشجویی ، ریاست دانشکده مهندسی و مدیریت گروه مهندسی مواد دانشگاه سمنان اشاره کرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی
بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم