www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

اسکان ۹۰درصد دانشجویان متقاضی خوابگاه در خوابگاه‌های دولتی و خصوصی

معاون وزیر علوم ،تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان با اشاره به مناسبت فرا رسیدن هفته خوابگاهها گفت: ۹۰ درصد دانشجویان متقاضی در خوابگاه های دولتی و بقیه در واحدهای بخش خصوص اسکان یافته اند که می توان با کمک خیرین و بخش خصوصی وضعیت خوابگاه ها را بهبود بخشید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه آذربیاجان شرقی، مجتبی صدیقی، در بیست و یکمین نشست معاونان دانشجویی دانشگاه های منطقه ۲ کشور در دانشگاه تبریز دانشگاه تبریز را مشهدالشهدای دانشگاه های کشور و مهد بسیاری از اساتید و دانشمندان برجسته بیان کرد و گفت: با انتخاب دکتر پورمحمدی به عنوان رییس جدید، این دانشگاه یقینا روند رشد سریع تری را خواهد داشت.

وی افزود: این دانشگاه کارنامه قابل قبولی را در عرصه های مختلف به جای گذاشته است که این امر وجود اساتید برجسته و پتانسیل زیاد در این دانشگاه را نشان می دهد.

وی ادامه داد: کار در حوزه دانشجویی بسیار سخت بوده و دست اندرکاران و مسئولان این بخش باید وقت بیشتری بگذارند تا دانشجویان با رفاه بیشتری به تحصیل خود بپردازند.

معاون وزیر علوم،تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان همچنین با اشاره به مناسبت فرا رسیدن هفته خوابگاهها گفت: ۹۰ درصد دانشجویان متقاضی در خوابگاه های دولتی و بقیه در واحدهای بخش خصوص اسکان یافته اند که می توان با کمک خیرین و بخش خصوصی وضعیت خوابگاه ها را بهبود بخشید.

وی اظهار کرد: در حوزه خوابگاه ها تشکیل اتاق تندرستی، تقویت شورای خوابگاه ها، دفاتر مشاوره، اعطای تسهیلات بیشتر به دانشجویان مقاطع مختلف ضروری بوده و جزوء برنامه های وزارت علوم است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم