www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

استیضاح وزیر علوم را سیاسی می دانیم/ آرامش دانشگاه بستر ساز تولید علم باشد

معاون دانشگاه آزاد اسلامی گفت: وزارت آقای فرجی دانا در دولت اعتدال برای دانشگاه آزاد یک فصل جدید و فرصت مغتنمی بوده است و ایشان شخصیت علمی ، معتدل و کارآمدی است که کارآمدی خود را در حوزه آموزش عالی قبل از وزارت نیز اثبات کرده است.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین دکتر علی عسگری با بیان اینکه دلایل استیضاح کنندگان سیاسی است گفت: ما استیضاح وزیر علوم را سیاسی می‌دانیم و ارزیابی عملکرد وزیر علوم در این مدت کوتاه کافی نیست و زمان بیشتری برای ارزیابی وزیر علوم از سوی نمایندگان نیاز است.

معاون حقوقی و پارلمانی دانشگاه آزاد گفت: دلایل استیضاح، افکار عمومی، نخبگان و هیات علمی دانشگاه‌ها را قانع نکرده است و ما در جلسه ای که در مجلس داشتیم به دوستان استیضاح‌کننده گفتیم که مسائل دانشگاه و مدیریت در دانشگاه پیچیدگی خاص خود را دارد و مدیریت حق دولت و وزیر علوم است.

عسگری با بیان این‌که دانشگاه، باشگاه سیاسی و شرکت سهامی نیست، گفت: تولید علم و فناوری در کشور به عوان یک مطالبه مطرح است و این موضوع نیز به روش معتدل نیاز دارد و آرامش دانشگاه می‌تواند بستر ساز خوبی برای علم باشد.

معاون حقوقی و پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: در آستانه بازگشایی دانشگاه ها بنده این استیضاح را به صلاح نظام و دولت و حتی مجلس نمی‌دانم و معتقدم بدنه علمی و دانشگاهی و بدنه فراگیر دانشجویی کشور و حتی کارمندان از عملکرد آقای فرجی‌دانا رضایت دارند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا
مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم