www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

از سرگیری ساخت دانشگاه ادبیات و علوم انسانی مهاباد پس از ۱۵ سال

مشاور فنی و عمرانی رئیس دانشگاه ارومیه گفت: عملیات تکمیلی دانشگاه ادبیات و علوم انسانی مهاباد از هفته گذشته آغاز شده است.

محمد مناف‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه آذربایجان غربی، با بیان اینکه عملیات اجرایی این دانشگاه در سال‌های گذشته چندین بار متوقف شده بود، گفت: طی هفته گذشته قرارداد جدیدی با پیمانکار بسته شد که طبق آن این طرح باید طی ۳۰ ماه آینده به بهره برداری برسد.

وی خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی این طرح در سال‌های گذشته به دلیل نبود اعتبارات ناتمام مانده بود که در صورت تامین به موقع اعتبارات این دانشگاه تا ۳۰ ماه آتی به بهره برداری می رسد.

مناف پور تاکید کرد: عملیات اجرایی این طرح در سال‌های گذشته بر عهده دانشگاه علوم پزشکی استان بوده که متاسفانه بعد از انجام اسکلت بندی این طرح به دلیل نبود اعتبارات نیمه تمام و ۱۵ سال این پروژه راکد ماند که پس از برگزاری جلسات متفاوت قرار بر آن شد تا عملیات تکمیلی آن را دانشگاه ارومیه برعهده بگیرد.

وی در ادامه گفت: این طرح تا سال ۸۸ از پیشرفت ۱۳ درصدی برخوردار بوده است.

مناف پور با اشاره به اینکه هزینه برآورد شده برای این طرح ۷٫۲ میلیارد تومان است، افزود: اگر این طرح با وقفه انجام شود هزینه این پروژه به

۵٫ ۱۰ میلیارد تومان نیز خواهد رسید.

وی با اشاره به اینکه این دانشگاه دارای زیربنای ۶ هزار و ۷۰۷ متر مربع است، گفت: دانشگاه ادبیات و علوم انسانی مهاباد از ۲ طبقه تشکیل شده که شامل قسمت های امور اداری و آموزشی، سالن مطالعه، اتاق اساتید، سایت کامپیوتری و ۱۷ باب کلاس آموزشی و از دیگر قسمت ها تشکیل شده است.

مشاور فنی و عمرانی رئیس دانشگاه ارومیه خاطرنشان کرد: فرماندار این شهرستان قول مساعد را جهت تامین تاسیسات زیربنایی مانند تلفن، اینترنت، گاز و مواردی دیگر را داده است.

مناف پور خاطرنشان کرد: در جلسه ای که طی هفته گذشته با فرماندار و خیرین این شهرستان برگزار شد ساخت خوابگاه، سایر ساختمان ها و نهادهای خدماتی این دانشگاه توسط بخش خصوصی تکمیل خواهد شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه
اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم