www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

اخذ مجوز ایجاد هشت رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد

رییس دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی با اشاره به اخذ مجوز ایجاد هشت رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه، گفت: دانشگاه پیام نور استان در راستای اجرای برنامه‌های کلان این دانشگاه، گام‌های ارزشمندی برداشته است.

مجید واحدی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجان شرقی، با اشاره به برنامه‌های دانشگاه پیام نور استان خاطرنشان کرد: آموزش از راه دور، اتمام پروژه‌های عمرانی، فعال کردن شوراها و هیأت علمی دانشگاه و کمک به ارتقای سطح دانشگاه پیام نور و موفقیت این دانشگاه در رقابت با سایر دانشگاه‌ها از اصلی‌ترین اهداف دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی است.

وی افزود: در راستای اجرای پروژه های عمرانی، گام های خوبی برداشته شده؛ به طوریکه با جذب ۱۰۰ درصدی بودجه عمرانی، در حال اتمام ۳۷ پروژه عمرانی در دست اجرا و ساختمان مرکزی دانشگاه پیام نور استان هستیم.

واحدی با اشاره به فعالیت شوراهای دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی گفت: شوراهای مراکز پیام نور آذربایجان شرقی در تمامی حوزه ها فعال بوده و در بخش فرهنگی جزو بهترین‌های کشور هستیم.

وی ادامه داد: برای تحقق بخش فرهنگی فرمایشات مقام معظم رهبری، برنامه ریزی گسترده‌ای داریم.

وی با اشاره به دستاوردهای این دانشگاه اظهار کرد: در هفت ماه گذشته موفق به کسب مجوز هشت رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد و همچنین ارسال ۷۵ پرونده دوره‌های تکمیلی به دانشگاه مرکزی و وزارت علوم، شده‌ایم.

رییس دانشگاه پیام نور استان تأکید کرد: دانشگاه پیام نور استان جزو بهترین‌ها در سطح کشور است و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا در پیشرفت روزافزون دانشگاه پیام نور سهیم باشیم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد
برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم