www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

اختتامیه اردوی فرهنگی حیات طیبه دانشجو معلمان کشور برگزار شد

نخستین اردوی فرهنگی معرفتی حیات طیبه که ویژه دانشجو معلمان دختر سراسر کشور و به میزبانی خراسان رضوی برگزار شد، به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، حجت‌الاسلام سید امین‌الله دادگر، مسوول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان کشور در حاشیه اختتامیه اردوی حیات طیبه که امروز ۱۶ مرداد ماه در محل پردیس شهید بهشتی مشهد برگزار شد، اظهار کرد: این اردوی معرفتی که برای نخستین بار با هدف ارتقاء فرهنگی دینی، پرسشگری، ایجاد شور و نشاط، آشنایی با دغدغه مسوولان ارشد دانشگاه و به ویژه توسعه مشارکت‌های دانشجویی برگزار شد.

وی با بیان اینکه این اردو شامل بخش‌های آموزشی خوبی بوده است، خاطرنشان کرد: سعی در این داشته‌ایم با برگزاری این اردو شرایط مناسب جهت ایجاد آمادگی و تحرک فرهنگی دانشجو معلمان را فراهم کنید تا نتایج و دستاوردهای حاصل از این اردو را از مهر ۹۳ در مدارس آموزشی کشور به کار گیریم.

مسوول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان کشور با اشاره اینکه در این اردو ۵۰۰ دانشجو معلم حضور داشتند، در خصوص برنامه‌های فرهنگی تصریح کرد: برگزاری جلسات آسیب‌شناسی روابط دختر و پسر، مهارت‌های همسرگزینی، ترویج حجاب بعد از انقلاب، برگزاری کلاس‌های معرفت‌افزایی ، برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی با راهبرد تربیت دینی و برگزاری کمیسیون‌های مختلف از جمله کمیسیون‌های شش‌گانه دانشجویی، فعال انجمن‌های علمی، بسیجیان دانشجویی و فعالان هیات‌ فرهنگی هنری و ادبی از جمله برنامه‌های اصلی این اردو بوده است.

دادگر یادآور شد: این اردو که از ۱۱ مرداد ماه ویژه دختران آغاز شده بود امروز به کار خود پایان داد و از ۳۱ مرداد ماه میزبانی دانشجو معلمان پسر سراسر کشور را خواهد داشت.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان
پیام تسلیت جامعه دانشگاهی به مناسبت درگذشت مادر روحانی
صدور مجوز نشریه «تدبیر» معاونت دانشجویی وزارت بهداشت
چابک‌سازی و کاهش بروکراسی دانشگاه آزاد در سال جدید
بازدید معاون وزیرعلوم از طرح ها و پروژه های عمرانی دانشگاه زابل
ایتالیا و ایران همکاری‌های آموزشی و پژوهشی را افزایش می‌دهند
ایجاد رشته دکترای مهندسی عمران در دانشگاه یزد
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم