www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

آموزش‌های کوتاه مدت یکپارچه می‌شوند

رئیس مرکز آموزشهای عالی آزاد و خاص از راه اندازی سامانه “ساتب” برای یکپارچه سازی تمام دوره‌های کوتاه مدت و آموزشی دانشگاه‌ها، موسسات آموزش عالی و سایر دستگاه‌ها، خبر داد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا، علی معصومیان از یکپارچگی آموزش‌های کوتاه خبرداد و گفت: سامانه آموزشهای تکمیلی بین سطوح تحصیلی با نام اختصاری “ساتب” طی دو سه هفته آینده به منظور یکپارچه سازی دوره‌های آموزشی و کوتاه مدت، در دانشگاه علمی کاربردی راه‌اندازی می شود.

وی با بیان اینکه تمام دستگاه‌های کشور که مجری برگزاری دوره‌های آموزشی و کوتاه مدت هستند می توانند در این سامانه عضو شوند، ادامه داد: تمام موسسات آموزش عالی مجاز و دانشگاه‌های کشور که تمایل دارند این دوره‌ها را برگزار کنند امکان حضور در ساتب را دارند.

معصومیان یکی از مزیت‌های این سامانه را دریافت شکایت و انتقادات و همچنین ایجاد برخی دسترسی‌ها برای داوطلبان دانست و خاطرنشان کرد: ثبت نام در دوره‌های آموزشی، پرداخت شهریه، ارسال شکایات و انتقادات و همچنین صدور گواهینامه از طریق این سامانه امکانپذیر می‌شود.

به گفته معصومیان ا شناسایی موسسات غیرمجاز و و دسترسی داوطلبان به موارد مورد نیاز از جمله وزارت امور خارجه و اماکن و همچنین سایر نهادها از دیگر تسهیلات این سامانه به شمار می آید.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست
بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم