www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

آغاز فعالیت ۱۳ انجمن‌ علمی دانشجویی در پیام نور قیدار

معاون فرهنگی دانشگاه پیام‌نور زنجان تصریح کرد: دانشجویان این دانشگاه کمتر در دانشگاه حضور دارند و همین موضوع دلیل کم بودن فعالیت‌های انجمن‌ها است.

“اصغر حاج‌علی‌اکبری” در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه زنجان، گفت: انجمن‌های علمی این دانشگاه در شرف تغییر مدیریت هستند و مدیر برخی انجمن‌ها نیز تغییر کرده است. به عنوان نمونه در پیام‌نور مرکز قیدار ۱۳ انجمن‌ علمی دانشجویی دور جدید فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

وی افزود: معمولاً دانشجویان دانشگاه پیام‌نور علاقه‌ای به فعالیت‌های سیاسی ندارند و درخواستی برای تشکیل انجمن سیاسی وجود نداشته است و تنها تشکل دانشجویی فعال، بسیج دانشجویی است.

این مسئول در خصوص کم بودن فعالیت‌های دانشجویی در این دانشگاه، خاطرنشان کرد: حجم دروس، کمبود کلاس‌های درسی و مشغله کاری دانشجویان سبب می‌شود که دانشجویان کمتر در فعالیتهای دانشگاه حضور یابند.

وی اظهار کرد: نیمه حضوری بودن کلاس‌های درس دانشگاه پیام‌نور سبب می‌شود دانشجویان اوقات فراغت خود را در خارج از دانشگاه بگذرانند و فعالیت‌های فرهنگی و علمی این دانشجویان خارج از محیط دانشگاه باشد.

حاج‌علی‌اکبری تصریح کرد: دانشجویان دانشگاه پیام‌نور با توجه به اینکه حضور کمی در دانشگاه دارند، لذا از رویدادهای دانشگاه بی‌خبر بوده و به همین جهت میزان مشارکت آنان کم است، ولی باید تاکید کرد با وجود حضور کم دانشجویان فعالیت‌های گسترده و قابل توجهی توسط دانشجویان انجام می‌شود که در پی گسترش آن هستیم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی
لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم