www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

آغاز رقابت بیش از ۲۷ هزار داوطلب ارشد در دانشگاه شهید چمران

معاون آموزش دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: در حوزه امتحانی دانشگاه شهید چمران بیش از ۲۷ هزار و ۲۰۰ داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد به رقابت می‌پردازند.

سیدمحمود کاشفی​پوردزفولی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه‌خوزستان،​اظهار‌کرد: ​آزمون ارشد در ۸ دانشکده این دانشگاه برگزار می‌شود.

وی افزود: آزمون ارشد از ساعت ۸:۳۰ صبح امروز (۱۵ بهمن‌ماه) آغاز شده است و در ۶ نوبت برگزار می‌شود و تا عصر جمعه ادامه دارد.

کاشفی​پور تصریح‌کرد: در حال حاضر در حوزه امتحانی دانشگاه شهید چمران اهواز مشکل خاصی وجود ندارد و آزمون در حال برگزاری است.

وی عنوان‌کرد:​ آزمون کارشناسی ارشد علاوه بر این دانشگاه در حوزه​های دیگری از استان برگزار می‌شود که در موسسه علمی کاربردی جهاددانشگاهی تعداد ۹ هزار داوطلب، تعداد ۵ هزار نفر در دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول و تعداد ۴ هزار نفر در دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر در آزمون ارشد شرکت می​کنند.

معاون آموزش دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: اگر چه تعداد رشته‌های آزمون ارشد افزایش یافته اما در کل کشور و در سطح استان خوزستان تعداد داوطلبان ۲۰ درصد کاهش یافته است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش
ثبت‌نام ۸۷۹ هزار و ۴۳۱ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ /برگزاری کنکور ۲۱ خرداد
تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان
لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
کاهش سهمیه عمره دانشجویی
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به مداخلات در فعالیت‌های دانشگاهها
درخواست اساتید دانشگاه‌های هنگ‌کنگ برای استقلال از چین
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم