www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

آغاز دور جدید همکاری دانشگاه الزهرا و دانشکده فنی حرفه ای شریعتی

دکتر خزعلی و اعضای هیات رئیسه دانشگاه الزهرا از دانشکده فنی حرفه ای دخترانه شریعتی بازدید و در جلسه مشترک با دکتر مهاجرانی و اعضای هیات رئیسه شرکت کردند.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، در این جلسه دکتر خزعلی- رئیس دانشگاه الزهرا(س)- ضمن آشنایی با رشته ها و امکانات این دانشگاه، از آغاز دور جدید همکاری بین دو دانشگاه که رسالت مشترک تربیت بانوان متخصص و متعهد را دارا می باشند استقبال نموده و ویژگی های دانشگاه الزهرا(س) را بیان نمود.

دکتر مهاجرانی- رئیس دانشکده شریعتی- نیز همکاری بین دانشگاه الزهرا(س) به عنوان بزرگترین دانشگاه جامع تک جنسیتی و دانشکده فنی و حرفه ای شریعتی به لحاظ بزرگترین مرکز تربیت نیروی تکنسین فنی و حرفه ای دختران را موجب برکات و فراهم سازی امکان حضور بیشتر و پر بار سازی دستاوردهای علمی و فرهنگی برای جامعه زنان ایران دانست.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه الزهرا، که طی مذاکرات قبلی به عمل آمده توسط معاونین دانشجویی این دو مجموعه مقرر شده بود که یک مجموعه از فضای خوابگاهی این دانشکده جهت دانشجویان دانشگاه الزهرا(س) که واجد شرایط بهره مندی از خوابگاههای دانشگاه -به دلیل ماندگاری بیش از سنوات قانونی و یا شبانه بودن- نمی باشند، مورد استفاده قرار گیرد.

در این برنامه اعضا از امکانات این دانشکده که از فضای ۳۰ هکتاری برخوردار بوده و دارای کارگاه های مختلف فنی، حرفه ای، باغهای گیاه شناسی و سالن های تربیت بدنی، سالن غذاخوری است بازدید نموده و همچنین در مجموعه خوابگاه ها حاضر شده و از نزدیک ساختمان در نظر گرفته شده برای خوابگاه خودگردان دانشگاه را بازدید کردند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
نشست مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی با ایثارگران وزارت علوم
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم