نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

۳۰۲ نفر ازطریق آزمون در ادارات چهارمحال و بختیاری استخدام می شوند

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی استانداری چهارمحال و بختیاری از برگزاری آزمون استخدامی در ادارات و دستگاه های استان در فروردین ماه سال آینده خبرداد و گفت: در این آزمون ۳۰۲ نفر پذیرفته می شوند.
به گزارش ایرنا ˈحسین نافیانˈ روز یکشنبه در جلسه ساماندهی و استخدام نیروی انسانی دستگاه های استان افزود: زمان ثبت نام در این آزمون ازفردا آغاز و به مدت ۱۰ روز ادامه دارد.
وی اظهارداشت: در این آزمون برای بررسی شرایط داوطلبان، صدور کارت شرکت در آزمون منوط به ارائه تایید دستگاه برگزار کننده خواهد بود .
وی افزود: میزان پذیرش داوطلبان سه برابر ظرفیت موردنیاز اعلام می شود که از این تعداد ۳۰۲ داوطلب پس از طی مراحل آزمون عمومی و تخصصی، مصاحبه و گزینش جذب ادارات می شوند .
نافیان در زمینه شرایط شرکت درآزمون استخدام بیان داشت: شرایط استخدامی این آزمون از طریق سایت استانداری به نشانی www.ostan-chb.ir و روزنامه های محلی از فردا در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.
وی در ادامه با بیان اینکه تاکنون تنها ۴۰ درصد دستگاه های استان لیست تغییر ساختارها و پست های جدید خود را برای استخدام به استانداری تحویل داده اند گفت: اعلام ردیف و سهمیه استخدامی استان ها بوسیله سازمان مرکزی فرصت مناسبی برای ادارات است .
نافیان تصریح کرد: براین اساس اگر مدیران دستگاه ها لیست پست و ساختار جدید خود را در اختیار استانداری برای تعیین سهیمه قرارندهند این فرصت را از دست داده و برای دریافت ردیف اعتبار و سهمیه استخدامی در آزمون های بعدی با مشکلات جدی مواجه می شوند .
وی در زمینه سهمیه استخدامی خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان دراین آزمون اظهارداشت: براساس توافق ادارات و استانداری سهمیه این داوطلبان ۳۲ درصد در نظر گرفته شده است.
به گزارش ایرنا، جلسه ساماندهی و استخدام نیروهای انسانی با حضور جمعی از مسئولان و مدیران استانی در سالن شهید مردانی نژاد استانداری برگزار شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم