نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

یک استاد دانشگاه:‌ ادامه تحصیل متخلفان بورسیه حتی با هزینه شخصی توجیه‌پذیر نیست

استاد دانشگاه صنعتی‌شریف در مورد گزارش وزارت علوم درباره پرونده بورسیه‌های غیرقانونی گفت: عملکرد وزارت علوم در این مورد خوب و قابل قبول بود و وزارتخانه با دقت تمام گزارش را ارائه کرد.

بیژن ظهوری زنگنه در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در مورد تصمیم وزارت علوم در مورد افرادی که خارج از کشور در حال تحصیل هستند، گفت: اینکه بورسیه افرادی که خارج کشور نصف تحصیل خود را گذرانده‌اند لغو نشود، عادلانه نیست. بهترین کار این است که بورسیه افراد متخلف لغو شود و ادامه تحصیل آنها حتی اگر خودشان هزینه را پرداخت کنند توجیه‌پذیر نیست.

استاد دانشگاه صنعتی شریف در ادامه در مورد استخدام مربیان توسط وزارت علوم گفت: استخدام مربیان در هیچ دانشگاهی امکانپذیر نیست و به نظر من هیات امنا نباید با استخدام آنها موافقت کند. فردی که سال‌ها در دانشگاه زحمت کشیده و توسط دانشگاه معرفی شده، لایق این سمت است.

ظهوری‌زنگنه در پایان با تاکید بر اینکه با متخلفان باید برخورد شود، گفت: من فکر می‌کنم قوه قضاییه باید به صورت جدی پیگیر این قضیه باشد و عاملان این بی‌عدالتی‌ها به صورت علنی و شفاف محاکمه شوند.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم