نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی اولویت برنامه‌های دانشگاه‌ها باشد

مسئول نهاد رهبری دانشگاه‌های آزاد لرستان گفت: طبق راهبرد ۲۱ اقتصاد مقاومتی ابلاغ شده از سوی مقام معظم رهبری بُعد نرم‌افزاری تبیین ابعاد اقتصاد مقاومتی و گفتمان‌سازی آن وظیفه محیط‌های علمی و دانشگاهی است.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه لرستان، حجت‌الاسلام مهدی قدرتی در اولین نشست شورای راهبردی اساتید خرم‌آباد در تبیین موضوع مطرح شده در شورای راهبردی اساتید استان، بیان کرد: اقتصاد مقاومتی که مورد تأکید رهبر معظم انقلاب می‌باشد هم دارای بعد نظری و نرم‌افزاری و هم دارای بعد سخت‌افزاری و عملی می‌باشد.

وی اضافه کرد: طبق راهبرد ۲۱ اقتصاد مقاومتی ابلاغ شده از سوی مقام معظم رهبری بُعد نرم‌افزاری تبیین ابعاد اقتصاد مقاومتی و گفتمان‌سازی آن وظیفه محیط‌های علمی و دانشگاهی است.

قدرتی با بیان این‌که یکی از ابعاد مهم و کاربردی اقتصاد مقاومتی اصلاح الگوی مصرف است که رهبری در هشت راهبرد به آن اشاره داشته‌اند، ادامه داد: این امر می‌تواند به‌عنوان اتاق فکر و مشاور کلان کشور، استان‌ها و دانشگاه‌ها فعالیت داشته و ارائه فکر داشته باشد.

وی گفت: اگرعوامل و مسئولان اجرایی کشور و دانشگاه‌ها به شورای راهبردی اساتید توجه کنند برکات قابل وصفی برای بخش مدیریت عنایت می‌کند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش
ثبت‌نام ۸۷۹ هزار و ۴۳۱ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ /برگزاری کنکور ۲۱ خرداد
تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان
کاهش سهمیه عمره دانشجویی
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به مداخلات در فعالیت‌های دانشگاهها
درخواست اساتید دانشگاه‌های هنگ‌کنگ برای استقلال از چین
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم