نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی اولویت برنامه‌های دانشگاه‌ها باشد

مسئول نهاد رهبری دانشگاه‌های آزاد لرستان گفت: طبق راهبرد ۲۱ اقتصاد مقاومتی ابلاغ شده از سوی مقام معظم رهبری بُعد نرم‌افزاری تبیین ابعاد اقتصاد مقاومتی و گفتمان‌سازی آن وظیفه محیط‌های علمی و دانشگاهی است.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه لرستان، حجت‌الاسلام مهدی قدرتی در اولین نشست شورای راهبردی اساتید خرم‌آباد در تبیین موضوع مطرح شده در شورای راهبردی اساتید استان، بیان کرد: اقتصاد مقاومتی که مورد تأکید رهبر معظم انقلاب می‌باشد هم دارای بعد نظری و نرم‌افزاری و هم دارای بعد سخت‌افزاری و عملی می‌باشد.

وی اضافه کرد: طبق راهبرد ۲۱ اقتصاد مقاومتی ابلاغ شده از سوی مقام معظم رهبری بُعد نرم‌افزاری تبیین ابعاد اقتصاد مقاومتی و گفتمان‌سازی آن وظیفه محیط‌های علمی و دانشگاهی است.

قدرتی با بیان این‌که یکی از ابعاد مهم و کاربردی اقتصاد مقاومتی اصلاح الگوی مصرف است که رهبری در هشت راهبرد به آن اشاره داشته‌اند، ادامه داد: این امر می‌تواند به‌عنوان اتاق فکر و مشاور کلان کشور، استان‌ها و دانشگاه‌ها فعالیت داشته و ارائه فکر داشته باشد.

وی گفت: اگرعوامل و مسئولان اجرایی کشور و دانشگاه‌ها به شورای راهبردی اساتید توجه کنند برکات قابل وصفی برای بخش مدیریت عنایت می‌کند.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم