نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی اولویت برنامه‌های دانشگاه‌ها باشد

مسئول نهاد رهبری دانشگاه‌های آزاد لرستان گفت: طبق راهبرد ۲۱ اقتصاد مقاومتی ابلاغ شده از سوی مقام معظم رهبری بُعد نرم‌افزاری تبیین ابعاد اقتصاد مقاومتی و گفتمان‌سازی آن وظیفه محیط‌های علمی و دانشگاهی است.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه لرستان، حجت‌الاسلام مهدی قدرتی در اولین نشست شورای راهبردی اساتید خرم‌آباد در تبیین موضوع مطرح شده در شورای راهبردی اساتید استان، بیان کرد: اقتصاد مقاومتی که مورد تأکید رهبر معظم انقلاب می‌باشد هم دارای بعد نظری و نرم‌افزاری و هم دارای بعد سخت‌افزاری و عملی می‌باشد.

وی اضافه کرد: طبق راهبرد ۲۱ اقتصاد مقاومتی ابلاغ شده از سوی مقام معظم رهبری بُعد نرم‌افزاری تبیین ابعاد اقتصاد مقاومتی و گفتمان‌سازی آن وظیفه محیط‌های علمی و دانشگاهی است.

قدرتی با بیان این‌که یکی از ابعاد مهم و کاربردی اقتصاد مقاومتی اصلاح الگوی مصرف است که رهبری در هشت راهبرد به آن اشاره داشته‌اند، ادامه داد: این امر می‌تواند به‌عنوان اتاق فکر و مشاور کلان کشور، استان‌ها و دانشگاه‌ها فعالیت داشته و ارائه فکر داشته باشد.

وی گفت: اگرعوامل و مسئولان اجرایی کشور و دانشگاه‌ها به شورای راهبردی اساتید توجه کنند برکات قابل وصفی برای بخش مدیریت عنایت می‌کند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم