نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

کیفیت خدمات آموزشی علوم و تحقیقات در سایه افزایش جذب دانشجویان قرار نمی گیرد

دکتر عباسپور رئیس واحد علوم و تحقیقات از انتقال دانشکده مهندسی پزشکی به داخل سایت اصلی واحد تا بهمن ماه سال جاری خبر داد و گفت: بهره گیری از اساتید جوان با سطح علمی مطلوب در کنار امکانات آموزشی پیشرفته در دستور کار این واحد دانشگاهی قرار دارد.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، دکترعلی عباسپور، در سومین روز از سلسله جشن‌های آغاز سال جدید تحصیلی ضمن خیر مقدم به دانشجویان جدیدالورود، گفت: امید است، ورود به دانشگاه با یاری خداوند متعال، به نقطه عطفی در زندگی دانشجویان بدل شود.

وی با اشاره به تلاش مدیران و کارکنان این واحد دانشگاهی برای ایجاد شرایط مناسب علمی، پژوهشی، اجتماعی و فرهنگی برای دانشجویان، اظهار داشت: واحد علوم و تحقیقات با برنامه ریزی دقیق و مدون تلاش دارد کیفیت خدمات آموزشی و پژوهشی ارائه شده در سایه افزایش کمی در جذب دانشجویان قرار نگیرد.

رئیس واحد علوم و تحقیقات استقبال دانشجویان از فعالیت های علمی، فرهنگی، سیاسی و… را لازمه توسعه برنامه ریزی های واحد دانست و افزود: نقطه نظرات دانشجویان در روند برنامه ریزی ها و رفع مشکلات احتمالی اعمال می شود.

دکتر عباسپور با بیان اینکه هم اینک رویای قدیمی ورود به دانشگاه به واقعیت تبدیل شده است، تصریح کرد: دانشجویان باید با تمرکز دقیق بر دروس ارائه شده و استفاده از تجهیزات منحصربه فرد در واحد علوم و تحقیقات، ضمن تلاش برای ارتقا علمی، شخصیتی، فرهنگی و سیاسی خود، آینده ای روشن و سرشار از موفقیت را برای کشور رقم بزنند.

دکتر محمد نجفی رئیس دانشکده مکانیک و هوافضا واحد علوم و تحقیقات نیز در این مراسم با اشاره به رقابت این واحد دانشگاهی با دانشگاه های برتر کشور، گفت: در حال حاضر، دانشکده مکانیک و هوافضا واحد علوم و تحقیقات دارای۲۷ عضو هیأت علمی تمام وقت و بیش ازهزار و هشتصد دانشجو در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری است.

وی با بیان اینکه دانشکده مکانیک و هوافضا در مقطع کارشناسی دارای دو رشته مهندسی مکانیک و مهندسی هوافضا است، اظهار داشت: ایرودینامیک، سازه، پیش رانش و دینامیک پرواز و کنترل گرایش های ارائه شده در مقاطع تحصیلات تکمیلی رشته هوافضا را تشکیل می دهند.

رئیس دانشکده مکانیک و هوافضا واحد علوم و تحقیقات ادامه داد: رشته مهندسی مکانیک این واحد دانشگاهی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری دارای گرایش های حرارت و سیالات، طراحی کاربردی و ساخت و تولید است.

دکتر نجفی با اشاره به تجهیزات پیشرفته موجود در این دانشکده تصریح کرد: دانشکده مکانیک و هوافضا واحد علوم و تحقیقات دارای آزمایشگاه هایی همچون انتقال حرارت، مقاومت مصالح، دینامیک و ارتعاشات، ایرودینامیک و… و نیز کارگاه هایی مانند ماشین افزار، کارگاه موتور و ابزار دقیق و…است.

وی با اشاره به پذیرش مطلوب دانشجویان این واحد دانشگاهی در تحصیلات تکمیلی گفت: دانشجویان باید با انتخاب دروس براساس چارت های ارائه شده توسط دانشکده ها، رعایت اخذ پیش نیازها، آگاهی از قوانین و مقررات، تلاش برای حضور مستمر در کلاس ها و رعایت سلسله مراتب در انجام فعالیت ها به بهترین نحو از امکانات آموزشی این واحد بهره مند شوند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به دخالت مراجع غیر دانشگاهی
دولت تاکنون مصوبه‌ای در خصوص اراضی دانشگاه شیراز نداشته است
ساخت ۱۰ خوابگاه مطلوب و استاندارد در سال آینده/ تدوین دانشنامه برخطر سلامت
پیام تسلیت وزیرعلوم به رئیس جمهور
رتبه‌بندی دانشگاه‌های مشهور جهان در ۲۰۱۵
امسال ۱۲۰۰ برنامه فرهنگی در دانشگاه پیام‌نور لرستان برگزار شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم