نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

کمیته مخفی برای انتخاب رییس دانشگاه شریف تشکیل نشده است

عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی شریف تاکید کرد: هیچ کمیته مخفی در خصوص انتخاب رییس دانشگاه شریف تشکیل نشده و اخبار منتشر شده در این خصوص صحیح نیست.

دکتر مقداری در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این باره اظهار کرد:‌ در آذر ماه سال گذشته بر اساس سیاست‌های اعلام شده وزارت علوم مبنی بر تعیین روسای دانشگاه‌ها بر اساس مقبولیت در بین اعضای هیات علمی،‌ تجربه مدیریتی و پیشینه علمی شایسته، مباحثی در بین اعضای هیات علمی دانشگاه شریف، در فضای داخلی دانشگاه و از طریق پست الکترونیک مطرح و آغاز شد و بر این اساس متنی تهیه و از اعضای هیات علمی رسمی خواسته شد برای تعیین وی‍‍‍ژگی‌های رییس دانشگاه و نحوه نظر سنجی برای تعیین افراد نظر بدهند.

وی افزود: از جمله این نظرات این بود که موضوع در شورای دانشگاه مورد بحث و بررسی قرار گیرد و شورای دانشگاه مجری این نظرسنجی از طریق تشکیل یک کمیته جستجو باشد که با اطلاع و موافقت رییس دانشگاه به این طریق عمل شد.

این عضو هیات علمی دانشگاه شریف تاکید کرد: بنابراین موضوع از ابتدا به صورت خودجوش در داخل دانشگاه شکل گرفته و وزارت علوم یا شخص آقای دکتر توفیقی، هیچ نقشی در شکل گیری و ادامه کار و مباحث مربوطه به این کمیته نداشته‌اند.

مقداری در عین حال ابراز تعجب کرد که چگونه و با چه انگیزه‌ای یک موضوع درون دانشگاهی بعد از گذشت پنج ماه تبدیل به یک موضوع قابل انتشار در رسانه‌ها می‌شود؟

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
آئین نامه اداره خوابگاه‌های خصوصی و غیر دولتی به زودی ابلاغ می شود
کمک خیرین به دانشجویان بی‌بضاعت
مسؤلان، دانشجویان را ملزم به رعایت پوشش حرفه ای پزشکی کنند
حذف آزمون علوم پایه برای داروسازان ورودی مهر ۹۴ به بعد
تخصیص بیش از ۹۲ میلیارد ریال وام به دانشجویان علوم و تحقیقات
بازدید معاون اداری، مالی وزارت علوم از دانشگاه سیستان وبلوچستان
نتیجه کمیته تجدیدنظر بورسیه‌­ها اعلام نشده است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم