نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

کمیته مخفی برای انتخاب رییس دانشگاه شریف تشکیل نشده است

عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی شریف تاکید کرد: هیچ کمیته مخفی در خصوص انتخاب رییس دانشگاه شریف تشکیل نشده و اخبار منتشر شده در این خصوص صحیح نیست.

دکتر مقداری در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این باره اظهار کرد:‌ در آذر ماه سال گذشته بر اساس سیاست‌های اعلام شده وزارت علوم مبنی بر تعیین روسای دانشگاه‌ها بر اساس مقبولیت در بین اعضای هیات علمی،‌ تجربه مدیریتی و پیشینه علمی شایسته، مباحثی در بین اعضای هیات علمی دانشگاه شریف، در فضای داخلی دانشگاه و از طریق پست الکترونیک مطرح و آغاز شد و بر این اساس متنی تهیه و از اعضای هیات علمی رسمی خواسته شد برای تعیین وی‍‍‍ژگی‌های رییس دانشگاه و نحوه نظر سنجی برای تعیین افراد نظر بدهند.

وی افزود: از جمله این نظرات این بود که موضوع در شورای دانشگاه مورد بحث و بررسی قرار گیرد و شورای دانشگاه مجری این نظرسنجی از طریق تشکیل یک کمیته جستجو باشد که با اطلاع و موافقت رییس دانشگاه به این طریق عمل شد.

این عضو هیات علمی دانشگاه شریف تاکید کرد: بنابراین موضوع از ابتدا به صورت خودجوش در داخل دانشگاه شکل گرفته و وزارت علوم یا شخص آقای دکتر توفیقی، هیچ نقشی در شکل گیری و ادامه کار و مباحث مربوطه به این کمیته نداشته‌اند.

مقداری در عین حال ابراز تعجب کرد که چگونه و با چه انگیزه‌ای یک موضوع درون دانشگاهی بعد از گذشت پنج ماه تبدیل به یک موضوع قابل انتشار در رسانه‌ها می‌شود؟

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی
اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم