نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

کمیته مخفی برای انتخاب رییس دانشگاه شریف تشکیل نشده است

عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی شریف تاکید کرد: هیچ کمیته مخفی در خصوص انتخاب رییس دانشگاه شریف تشکیل نشده و اخبار منتشر شده در این خصوص صحیح نیست.

دکتر مقداری در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این باره اظهار کرد:‌ در آذر ماه سال گذشته بر اساس سیاست‌های اعلام شده وزارت علوم مبنی بر تعیین روسای دانشگاه‌ها بر اساس مقبولیت در بین اعضای هیات علمی،‌ تجربه مدیریتی و پیشینه علمی شایسته، مباحثی در بین اعضای هیات علمی دانشگاه شریف، در فضای داخلی دانشگاه و از طریق پست الکترونیک مطرح و آغاز شد و بر این اساس متنی تهیه و از اعضای هیات علمی رسمی خواسته شد برای تعیین وی‍‍‍ژگی‌های رییس دانشگاه و نحوه نظر سنجی برای تعیین افراد نظر بدهند.

وی افزود: از جمله این نظرات این بود که موضوع در شورای دانشگاه مورد بحث و بررسی قرار گیرد و شورای دانشگاه مجری این نظرسنجی از طریق تشکیل یک کمیته جستجو باشد که با اطلاع و موافقت رییس دانشگاه به این طریق عمل شد.

این عضو هیات علمی دانشگاه شریف تاکید کرد: بنابراین موضوع از ابتدا به صورت خودجوش در داخل دانشگاه شکل گرفته و وزارت علوم یا شخص آقای دکتر توفیقی، هیچ نقشی در شکل گیری و ادامه کار و مباحث مربوطه به این کمیته نداشته‌اند.

مقداری در عین حال ابراز تعجب کرد که چگونه و با چه انگیزه‌ای یک موضوع درون دانشگاهی بعد از گذشت پنج ماه تبدیل به یک موضوع قابل انتشار در رسانه‌ها می‌شود؟

انتهای پیام

مطالب مرتبط

پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود
اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم