نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

کلنگ ساخت مسجد دانشگاه جیرفت با حضور معاون وزیر علوم به زمین زده شد

باحضور دکترمحمدحسین امید معاون اداری، مالی و مدیریت منابع و قائم مقام ستاد خیّرین وزارت علوم و جمعی از خیّرین و مسئولان دانشگاه و شهرستان جیرفت، کلنگ ساخت مسجد این دانشگاه به زمین زده شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکترامید دراین مراسم با اشاره به اقدامات ارزشمند صورت گرفته توسط خیّرین دردانشگاه های کشور از مردم و به خصوص خیّرین شهرستان جیرفت درخواست کرد برای توسعه زیرساخت های این دانشگاه مشارکت و حمایت لازم را به عمل آورند.

معاون اداری، مالی وزارت علوم با اشاره به مزیت های مختلف منطقه جیرفت و پیشینه فرهنگی و تمدنی دیرینه آن، دانشگاه جیرفت را مستعد پیشرفت و توسعه بیشتر دانست و تاکید کرد: این دانشگاه در حال حاضر در جایگاه واقعی خود قرار ندارد و با کمک خیّرین می تواند به سرعت روند توسعه و پیشرفت خود را طی کرده و جایگاه واقعی خود را به دست آورد.

قائم مقام ستاد خیّرین وزارت علوم با یادآوری برخی اقدامات خیّرین در دانشگاه های کشور و اشاره به این نکته که دانشگاه جیرفت تاکنون از مشارکت و حمایت خیّرین بی بهره بوده است، کلنگ زنی و ساخت مسجد این دانشگاه با مشارکت خیّرین را نقطه عطفی در تاریخ این دانشگاه معرفی کرد و نسبت به حمایت های روز افزون خیّرین از این دانشگاه برای تکمیل زیر ساخت ها و ساختمان های آموزشی و پژوهشی، ابراز امیدواری کرد.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در ادامه این مراسم دکتر امید، کلنگ ساخت مسجد این دانشگاه را که با حمایت و مشارکت خیّرین و با زیربنای ۷۰۰ متر مربع ساخته می شود، به زمین زد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان
پیام تسلیت جامعه دانشگاهی به مناسبت درگذشت مادر روحانی
صدور مجوز نشریه «تدبیر» معاونت دانشجویی وزارت بهداشت
چابک‌سازی و کاهش بروکراسی دانشگاه آزاد در سال جدید
بازدید معاون وزیرعلوم از طرح ها و پروژه های عمرانی دانشگاه زابل
ایتالیا و ایران همکاری‌های آموزشی و پژوهشی را افزایش می‌دهند
ایجاد رشته دکترای مهندسی عمران در دانشگاه یزد
بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم