نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

کلنگ ساخت مسجد دانشگاه جیرفت با حضور معاون وزیر علوم به زمین زده شد

باحضور دکترمحمدحسین امید معاون اداری، مالی و مدیریت منابع و قائم مقام ستاد خیّرین وزارت علوم و جمعی از خیّرین و مسئولان دانشگاه و شهرستان جیرفت، کلنگ ساخت مسجد این دانشگاه به زمین زده شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکترامید دراین مراسم با اشاره به اقدامات ارزشمند صورت گرفته توسط خیّرین دردانشگاه های کشور از مردم و به خصوص خیّرین شهرستان جیرفت درخواست کرد برای توسعه زیرساخت های این دانشگاه مشارکت و حمایت لازم را به عمل آورند.

معاون اداری، مالی وزارت علوم با اشاره به مزیت های مختلف منطقه جیرفت و پیشینه فرهنگی و تمدنی دیرینه آن، دانشگاه جیرفت را مستعد پیشرفت و توسعه بیشتر دانست و تاکید کرد: این دانشگاه در حال حاضر در جایگاه واقعی خود قرار ندارد و با کمک خیّرین می تواند به سرعت روند توسعه و پیشرفت خود را طی کرده و جایگاه واقعی خود را به دست آورد.

قائم مقام ستاد خیّرین وزارت علوم با یادآوری برخی اقدامات خیّرین در دانشگاه های کشور و اشاره به این نکته که دانشگاه جیرفت تاکنون از مشارکت و حمایت خیّرین بی بهره بوده است، کلنگ زنی و ساخت مسجد این دانشگاه با مشارکت خیّرین را نقطه عطفی در تاریخ این دانشگاه معرفی کرد و نسبت به حمایت های روز افزون خیّرین از این دانشگاه برای تکمیل زیر ساخت ها و ساختمان های آموزشی و پژوهشی، ابراز امیدواری کرد.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در ادامه این مراسم دکتر امید، کلنگ ساخت مسجد این دانشگاه را که با حمایت و مشارکت خیّرین و با زیربنای ۷۰۰ متر مربع ساخته می شود، به زمین زد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی
پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم