نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

کسب مجوز راه اندازی سه مرکز تحقیقاتی در واحد دندانپزشکی

رئیس واحد دندانپزشکی از کسب مجوز راه اندازی سه مرکز تحقیقاتی مواد دندانی، ایمپلنت و ترومای جمجمه فک، دهان و صورتی از شورای گسترش دانشگاه آزاد اسلامی در این واحد دانشگاهی خبر داد.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، دکتر افشین حراجی در چهارمین کنگره سراسری دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی که با حضور دکتر باقر لاریجانی قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد در علوم پزشکی برگزار شد، با اشاره به تاریخچه برگزاری کنگره‌های دندانپزشکی دانشگاه، از تلاش‌ها و همکاری‌های تمامی استادان و دست اندرکاران برگزاری این کنگره تشکر کرد.

همچنین دکتر مهران نوربخش رئیس کنگره، گزارشی از برگزاری چهارمین کنفرانس سراسری دندانپزشکی ارائه داد و گفت: سالانه ۲ هزار نفر دانشجوی دندانپزشکی وارد دانشگاه آزاد اسلامی می‌شوند اما هنوز از نظر سرانه و بهداشت در کشور، نسبت به کشورهای پیشرفته دنیا عقب‌تریم.

دکتر عزت الله جلالیان دبیر علمی کنگره نیز در سخنانی هدف از برگزاری چهارمین کنگره سراسری دندانپزشکی را آشنایی با چالش‌های کلینیکی و مشکلات بین رشته‌ها دانست و گفت: بیش از ۱۲۰ مقاله به دبیرخانه این کنفرانس ارسال شده است که از این تعداد ۴۰ مقاله به صورت پوستر و ۵۰ مقاله به صورت سخنرانی پذیرفته شده است.

وی افزود: برگزاری ۴ کارگاه آموزشی از دیگر حاشیه‌های برگزاری کنگره مذکور است.

در ادامه این مراسم پنل‌های آموزشی برگزار و مقالات علمی و پژوهشی ارائه شد.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم