نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

کسانی که تاسیس رشته در مقطع ‌دکتری را محکوم می‌کنند، در اشتباهند

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه گفت: کسانی که تاسیس رشته در مقطع ‌دکتری را محکوم می‌کنند، واقعا در اشتباهند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، دکتر نوذر قنبری در جلسه تودیع و معارفه مدیر حراست دانشگاه آزاد کرمانشاه اظهار کرد: امروز شاهدیم دانشگاه آزاد چه تاثیر خوب و ارزشمندی در کشور دارد و اگر عده‌ای علیه دانشگاه جبهه می گیرند و یکی از مهمترین فعالیت‌های یک دانشگاه، یعنی “تاسیس رشته در مقطع دکتری” را محکوم می کنند، واقعا در اشتباه اند.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم کسانی که فعالیت های اخیر دانشگاه آزاد اسلامی را غیر منصفانه نقد می کنند، پس از هرگونه نقدی، تفکری معقولانه داشته باشند.

قنبری افزود: هم استانی‌های ما از این که امکان تحصیل فرزندانشان در رشته دکتری و در واحد کرمانشاه فراهم شده بسیار خوشحالند و این جای سووال است که مخالفان به جای حمایت، اصل موضوع را زیر سوال می برند و توسعه رشته های تحصیلات تکمیلی را غیرمنصفانه محکوم می کنند.

وی تاکید کرد: هیچ دستگاهی تاکنون نتوانسته خدمات خود را مانند دانشگاه آزاد اسلامی در سطح کشور توسعه دهد و در برون رفت از تمرکززدایی موفق باشد. همه باید بکوشند تا دانشگاه آزاد اسلامی را حمایت کنند. غرض ورزی های شخصی مانع تلاش مسوولان و کارکنان دانشگاه نخواهد بود و با قدرت در مسیری که نتیجه آن سربلندی کشور عزیزمان است گام برمی داریم.

این مقام مسئول تاکید کرد: امروز دانشگاه آزاد اسلامی باعث تحولات ارزشمندی در استان ها و کشور شده است و ۴۰۰ واحد و مرکز این دانشگاه‌ها هر کدام مانند چراغ های روشنی در امر تعلیم و تربیت و توزیع آن در کل کشور انجام وظیفه می کنند.

وی گفت: هر چه ارتباط دانشگاه آزاد اسلامی با سایر ادارات و ارگان قوی تر باشد به همان نسبت پیشرفت و توسعه نیز بیشتر خواهد بود.

وی در ادامه گفت: در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی همه همکاران زحمات زیادی را تحمل می کنند و گاهی چند برابر سایر ادارات و ارگان ها انجام وظیفه می کنند که این امر در مورد حراست نیز صدق می کند.

رییس دانشگاه آزاد واحد کرمانشاه ادامه داد: هدف از هر جابجایی افزایش کارایی مجموعه است تا از فکرها و ایده ای جدیدی بهره مند شود.

در پایان این مراسم از زحمات محسن رضایی مدیر سابق حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه قدردانی شد و علی اشرف صفری به عنوان مدیر جدید حراست این دانشگاه منصوب شد.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم