نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

کسانی که تاسیس رشته در مقطع ‌دکتری را محکوم می‌کنند، در اشتباهند

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه گفت: کسانی که تاسیس رشته در مقطع ‌دکتری را محکوم می‌کنند، واقعا در اشتباهند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، دکتر نوذر قنبری در جلسه تودیع و معارفه مدیر حراست دانشگاه آزاد کرمانشاه اظهار کرد: امروز شاهدیم دانشگاه آزاد چه تاثیر خوب و ارزشمندی در کشور دارد و اگر عده‌ای علیه دانشگاه جبهه می گیرند و یکی از مهمترین فعالیت‌های یک دانشگاه، یعنی “تاسیس رشته در مقطع دکتری” را محکوم می کنند، واقعا در اشتباه اند.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم کسانی که فعالیت های اخیر دانشگاه آزاد اسلامی را غیر منصفانه نقد می کنند، پس از هرگونه نقدی، تفکری معقولانه داشته باشند.

قنبری افزود: هم استانی‌های ما از این که امکان تحصیل فرزندانشان در رشته دکتری و در واحد کرمانشاه فراهم شده بسیار خوشحالند و این جای سووال است که مخالفان به جای حمایت، اصل موضوع را زیر سوال می برند و توسعه رشته های تحصیلات تکمیلی را غیرمنصفانه محکوم می کنند.

وی تاکید کرد: هیچ دستگاهی تاکنون نتوانسته خدمات خود را مانند دانشگاه آزاد اسلامی در سطح کشور توسعه دهد و در برون رفت از تمرکززدایی موفق باشد. همه باید بکوشند تا دانشگاه آزاد اسلامی را حمایت کنند. غرض ورزی های شخصی مانع تلاش مسوولان و کارکنان دانشگاه نخواهد بود و با قدرت در مسیری که نتیجه آن سربلندی کشور عزیزمان است گام برمی داریم.

این مقام مسئول تاکید کرد: امروز دانشگاه آزاد اسلامی باعث تحولات ارزشمندی در استان ها و کشور شده است و ۴۰۰ واحد و مرکز این دانشگاه‌ها هر کدام مانند چراغ های روشنی در امر تعلیم و تربیت و توزیع آن در کل کشور انجام وظیفه می کنند.

وی گفت: هر چه ارتباط دانشگاه آزاد اسلامی با سایر ادارات و ارگان قوی تر باشد به همان نسبت پیشرفت و توسعه نیز بیشتر خواهد بود.

وی در ادامه گفت: در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی همه همکاران زحمات زیادی را تحمل می کنند و گاهی چند برابر سایر ادارات و ارگان ها انجام وظیفه می کنند که این امر در مورد حراست نیز صدق می کند.

رییس دانشگاه آزاد واحد کرمانشاه ادامه داد: هدف از هر جابجایی افزایش کارایی مجموعه است تا از فکرها و ایده ای جدیدی بهره مند شود.

در پایان این مراسم از زحمات محسن رضایی مدیر سابق حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه قدردانی شد و علی اشرف صفری به عنوان مدیر جدید حراست این دانشگاه منصوب شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به دخالت مراجع غیر دانشگاهی
دولت تاکنون مصوبه‌ای در خصوص اراضی دانشگاه شیراز نداشته است
ساخت ۱۰ خوابگاه مطلوب و استاندارد در سال آینده/ تدوین دانشنامه برخطر سلامت
پیام تسلیت وزیرعلوم به رئیس جمهور
رتبه‌بندی دانشگاه‌های مشهور جهان در ۲۰۱۵
امسال ۱۲۰۰ برنامه فرهنگی در دانشگاه پیام‌نور لرستان برگزار شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم