نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

کرسی‌های آزاد اندیشی در دانشگاه سهند برگزار می‌شود

مدیر امور فرهنگی دانشگاه صنعتی سهند گفت: تلاش می کنیم با برنامه ریزی صحیح کرسی های آزاد اندیشی را در این دانشگاه برگزار کنیم.

علیرضا هاشمی اسکویی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذربایجان شرقی، اظهار کرد: برگزاری کرسی های آزاد اندیشی و سخنرانی های تخصصی در حوزه های مختلف از جمله برنامه های دانشگاه صنعتی سهند در طول سال است.

وی از فعالیت سه تشکل بسیج دانشجویی، جامعه اسلامی دانشجویان و انجمن اسلامی دانشجویان در این دانشگاه خبر داد و گفت: هر یک از این تشکل ها با توجه به سیاست های خود برنامه های متنوعی در طول سال اجرا می کنند.

هاشمی اسکویی با اشاره به برنامه های شاخص این دانشگاه در امور فرهنگی اظهار کرد: در طول سال جاری ۱۲۰ نفر از دانشجویان این دانشگاه به اردوی راهیان نور اعزام شده اند و محفل انس با قرآن به صورت مستمر در این دانشگاه برگزار می شود.

وی گفت: برگزاری جشنواره رویش ویژه کانون های فرهنگی، هنری و جشنواره حرکت ویژه انجمن های علمی از دیگر برنامه های شاخص دانشگاه بوده است.

وی با اشاره به اهتمام این دانشگاه در حمایت از نشریات دانشجویی گفت: در حال حاضر ۱۴ نشریه دانشجویی در این دانشگاه دارای مجوز است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود
بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم