نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

کرسی‌های آزاد اندیشی در دانشگاه سهند برگزار می‌شود

مدیر امور فرهنگی دانشگاه صنعتی سهند گفت: تلاش می کنیم با برنامه ریزی صحیح کرسی های آزاد اندیشی را در این دانشگاه برگزار کنیم.

علیرضا هاشمی اسکویی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذربایجان شرقی، اظهار کرد: برگزاری کرسی های آزاد اندیشی و سخنرانی های تخصصی در حوزه های مختلف از جمله برنامه های دانشگاه صنعتی سهند در طول سال است.

وی از فعالیت سه تشکل بسیج دانشجویی، جامعه اسلامی دانشجویان و انجمن اسلامی دانشجویان در این دانشگاه خبر داد و گفت: هر یک از این تشکل ها با توجه به سیاست های خود برنامه های متنوعی در طول سال اجرا می کنند.

هاشمی اسکویی با اشاره به برنامه های شاخص این دانشگاه در امور فرهنگی اظهار کرد: در طول سال جاری ۱۲۰ نفر از دانشجویان این دانشگاه به اردوی راهیان نور اعزام شده اند و محفل انس با قرآن به صورت مستمر در این دانشگاه برگزار می شود.

وی گفت: برگزاری جشنواره رویش ویژه کانون های فرهنگی، هنری و جشنواره حرکت ویژه انجمن های علمی از دیگر برنامه های شاخص دانشگاه بوده است.

وی با اشاره به اهتمام این دانشگاه در حمایت از نشریات دانشجویی گفت: در حال حاضر ۱۴ نشریه دانشجویی در این دانشگاه دارای مجوز است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است
پیام تسلیت رئیس دانشگاه امیرکبیر به روحانی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم