نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

کرسی‌های آزاداندیشی باعث سرزندگی دانشگاه‎ها می‎شود

مدیر امور فرهنگی اجتماعی دانشگاه پیام نور لرستان گفت: کرسی‎های آزاداندیشی باعث سرزندگی دانشگاه‎ها می‎شوند.

یزدان سهرابی در گفت‎وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه لرستان، درباره کرسی‎های آزاداندیشی، اظهارکرد: خیلی از مباحثی که برای دانشجو مبهم است با برگزاری کرسی‎های آزاداندیشی روشن شده و این کرسی‎ها در جهت پاسخ به سوالات برپا می‎شوند.

وی با اشاره به اینکه دانشجو در ذهن خود با برخی از موضوعات به‎روز جامعه کلنجار می‎رود، بیان کرد: در کرسی‎ها همین سوالات نقد و بیان شده و نهایتاً دانشجو جواب خود را گرفته و سطح بصیرت و آگاهی وی بالاتر می‎رود.

این مقام دانشگاهی اظهار کرد: کرسی‎های آزاداندیشی قدرت تحلیل را بالا برده و به دانشجو در دفاع از یک تفکر و سیاست خاص، توان فوق‎العاده‎ای می‎دهد.

سهرابی ادامه داد: با شرکت دانشجو در کرسی‎های آزاداندیشی، او احساس هویت کرده و باور دارد که حرف دلش شنیده می‎شود و همین خصوصیات سبب عزت نفس دانشجو خواهد شد.

مدیر امور فرهنگی اجتماعی دانشگاه پیام نور لرستان با یادآوری اینکه دانشجویان آرمانگرا هستند، اظهار کرد: دانشجویان از نقاب و عینک آرمان‎گرایی و ایده‎آل مسائل جامعه را رصد کرده و با جریان‎سازی‎های مثبت، در جهت فرهنگ‎سازی قدم برمی‎دارند.

وی افزود: مسیر برای محوریت برگزاری کرسی‎های آزاداندیشی کاملاً مشخص است و این کرسی‎ها به عنوان زیرمجموعه‎های مسائل فرهنگی، چتر گسترده و دامنه وسیعی از موضوعات را شامل می‎شوند.

سهرابی یادآور شد: تا پایان سال‎جاری، ۵۴ کرسی، نشست، همایش، کرسی آزاداندیشی و کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم در دانشگاه پیام نور لرستان برگزار می‎شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان
پیام تسلیت جامعه دانشگاهی به مناسبت درگذشت مادر روحانی
صدور مجوز نشریه «تدبیر» معاونت دانشجویی وزارت بهداشت
چابک‌سازی و کاهش بروکراسی دانشگاه آزاد در سال جدید
بازدید معاون وزیرعلوم از طرح ها و پروژه های عمرانی دانشگاه زابل
ایتالیا و ایران همکاری‌های آموزشی و پژوهشی را افزایش می‌دهند
ایجاد رشته دکترای مهندسی عمران در دانشگاه یزد
اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم