نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

کاهش ۴۰درصدی مصرف انرژی و هزینه ها با تجمیع سازمان مرکزی دانشگاه آزاد

مدیرکل امور عمومی و پشتیبانی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به راه اندازی بانک اطلاعاتی کمیسیون معاملات همزمان با اجلاس شصت و نهم، از آمادگی کامل پرسنل این اداره کل برای برگزاری اجلاس شورای مرکزی خبر داد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، مهندس سیدهادی میرحسینی مقدم با بیان این مطلب، افزود:با ادغام دو اداره کل امور عمومی و پشتیبانی و تجهیزات، بسیاری از تداخلات کاری و ضعف هایی که وجود داشت برطرف شد و اموری نظیر پشتیبانی، تاسیسات ،تعمیر و نگهداری که در هر دو اداره مشترک بود، یکپارچه و هماهنگ شد و دفاتر و معاونت ها نیازهای خود را به یک اداره کل ارجاع می دهند.

وی افزود: با تلفیق دو اداره مذکور بالغ بر ۳۰۰ تا ۳۵۰ پرسنل زیرمجموعه اداره کل امور عمومی و پشتیبانی دانشگاه آزاد اسلامی قرار گرفتند که این موضوع موجب افزایش دقت و سرعت به طور توامان شد و علاوه بر آن جلوی هزینه های اضافی نیز گرفته شد.

به گفته مقدم به منظور جلوگیری از هزینه های اضافی و غیرضروری ، از این پس لیست تمامی اجناس و اقلام مورد نیاز دفاتر در سازمان مرکزی باید با تایید معاونت مربوطه به این اداره کل ارسال شود .

وی ادامه داد:یکی از اقدامات مهم در اداره امور عمومی و پشتیبانی دانشگاه آزاد اسلامی این بود که به واحدهای دانشگاهی در خصوص عرضه یک سری از اموال مازاد و مستعمل سازمان که فروش آنها مقرون به صرفه نیست و از طرفی مورد نیاز واحدهاست، اطلاع رسانی کردیم که با استقبال خوبی همراه بود و موجب کاهش بخشی از هزینه های واحدها و مراکز دانشگاهی شد.

مدیرکل امور عمومی و پشتیبانی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه از این پس به محض ورود جنس به داخل انبار ، برچسب اموال میخورد، گفت:خوشبختانه هم اکنون ما جنس بلاتکلیف در انبار نداریم.

کاهش ۴۰ درصدی هزینه های انرژی ، نگهداری و تعمیرات با تجمیع سازمان مرکزی

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اجرای موفق طرح تجمیع سازمان مرکزی گفت: با جمع آوری ۲۰ ساختمان پراکنده دانشگاه آزاد اسلامی در خیابان پاسداران و تجمیع آن در خرداد ماه سال جاری در سایت پونک، هزینه های انرژی ،تاسیسات ، نگهداری و تعمیرات به طور قابل توجهی کاهش یافت به طوریکه شاهد صرفه جویی ۴۰ درصدی در مصرف انرژی و هزینه ها بودیم.

توجه به تکریم ارباب رجوع در دانشگاه آزاد اسلامی

مقدم افزود: همچنین علاوه بر ساماندهی و نظم دهی به ورود و خروج پرسنل، تکریم ارباب رجوع در اولویت قرار گرفت به طوری که افرادی که با مراجعه به ساختمان های پراکنده سازمان مرکزی، بلاتکلیف بودند دیگر از این سردرگمی بیرون آمدند.

وی ادامه داد:اختصاص سرویس ایاب و ذهاب برای رفت و آمد به ساختمان فرهیختگان و همچنین تشکیل ستاد پاسخگویی در دبیرخانه برای پیگیری نامه های اداری جهت رفاه حال مراجعه کنندگان از دیگر اقدامات صورت گرفته می باشد.

مقدم از آمادگی کامل پرسنل این اداره کل به منظور برگزاری شصت و نهمین اجلاس شورای مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی در ۲۹ بهمن ماه سال جاری خبر داد و گفت: کار اجرایی برای برگزاری این اجلاس را از دوماه پیش آغاز کردیم و یک مجموعه کامل همایش ها شامل سالن VIP ،آشپزخانه، جایگاه خبرنگاران و.. با امکانات خود دانشگاه تجهیز و راه اندازی شد که با توجه به انجام این امور از هزینه های متفرقه جلوگیری و برای اجلاس های سال آینده یک مکان ثابت و ماندگار برای دانشگاه مهیا شد. همچنین حدود ۴۰ نفر از نیروی خدمات، ۵ نفر نیروی تاسیسات، ۳۰ نفر راننده، ۱۰ کارشناس بازرگانی و۱۰ نفر تایپیست ما را در برگزاری باشکوه تر این اجلاس یاری می دهند.

وی اظهار کرد: همچنین در اجلاس شصت و نهم شورای مرکزی دانشگاه، پرسنل ترابری و خدمات با لباس های فرم خاصی که به صورت متحدالشکل طراحی شده است ، حضور می یابند به طوری که لباس فرم همکاران خدمات قهوه ای و ترابری مشکی می باشد.

راه اندازی بانک اطلاعاتی کمیسیون معاملات همزمان با اجلاس ۶۹

دبیرکمیسیون معاملات دانشگاه آزاد اسلامی همچنین از راه اندازی بانک اطلاعاتی کمیسیون معاملات همزمان با اجلاس ۶۹ خبر داد و گفت:این سامانه دارای ۱۰ قابلیت است و بدین ترتیب پروسه انجام نامه های مزایده ها، مناقصه ها، اقلام مازاد ، ابلاغ مصوبات، گردش کاری و… به صورت اتوماسیون و با سرعت بالا در کمیسیون معاملات صورت می گیرد.

مقدم با اشاره به سابقه همکاری طولانی اش با دکتر میرزاده ، اظهار داشت:توجه به امور معیشتی و دغدغه های پرسنل دانشگاه و دلجویی و همدردی با اقشار ضعیف و خانواده های آنان به صورت مادی و معنوی همواره مورد تاکید ریاست دانشگاه آزاد اسلامی می باشد که در سرلوحه امور این اداره کل قرار گرفته است.

وی در پایان خواستار ارائه انتقادات و پیشنهادات همکاران از نحوه ارائه خدمات ، ترابری و امور عمومی از طریق فرم های نظرسنجی توزیع شده در دفاتر و معاونت ها شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به دخالت مراجع غیر دانشگاهی
دولت تاکنون مصوبه‌ای در خصوص اراضی دانشگاه شیراز نداشته است
ساخت ۱۰ خوابگاه مطلوب و استاندارد در سال آینده/ تدوین دانشنامه برخطر سلامت
پیام تسلیت وزیرعلوم به رئیس جمهور
رتبه‌بندی دانشگاه‌های مشهور جهان در ۲۰۱۵
امسال ۱۲۰۰ برنامه فرهنگی در دانشگاه پیام‌نور لرستان برگزار شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم