نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

کاهش سهمیه عمره دانشجویی

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل از کاهش سهمیه عمره دانشجویی نسبت به سالهای گذشته خبرداد.

حجت‌الاسلام کاظم معاضدی، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اردبیل ، با بیان اینکه امسال در کشور شاهد کاهش سهمیه اعزامی دانشجویان به عمره دانشجویی هستیم، گفت: سهمیه استان اردبیل در عمره دانشجویی برای امسال ۳۱۰ نفر اعلام شده است که مراحل ثبت‌نام به اتمام رسیده و همایش عمره نیز با حضور حجت‌الاسلام فقیهی، مسئول ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان کشور به همراه جلسه آموزشی برگزار شده است.

وی با اشاره به اینکه امسال ۳۱۰ نفر از استان اردبیل در قالب عمره دانشجویی عازم حج می‌شوند افزود: اساتید دانشگاه‌ها، دانشجویان متاهل و دانشجویان مجرد افرادی هستند که در این سهمیه لحاظ شده‌ است.

حجت‌الاسلام معاضدی با اشاره به اینکه امسال عمره دانشجویی استان در قالب دو کاروان ۱۳۷نفره اعزام خواهند شد ، خاطرنشان کرد: دانشجویان متاهل ۲۴ فروردین و دانشجویان مجرد، ۱۳اردیبهشت ۹۴ اعزام و همچنین ۲۶نفر از اساتید نیز۹فروردین ۹۴ اعزام خواهند شد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل با بیان اینکه کلیه پروازهای عمره دانشجویی استان اردبیل از فرودگاه شهرستان تبریز انجام خواهد شد، گفت: جلسه توجیهی و آموزشی دیگری نیز قبل از اعزام زائران به اطلاع آنها خواهد رسید..

وی یادآور شد: یکی از رویکردهای جدید امسال این بود که از بین ۳۱۰نفر اعزامی، ۱۰درصد کل سهمیه در اختیار نخبگان علمی و فرهنگی دانشگاه‌ها قرارگیرد که از بین آنها افراد منتخب انتخاب و معرفی شدند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
پیام تسلیت جامعه دانشگاهی به مناسبت درگذشت مادر روحانی
صدور مجوز نشریه «تدبیر» معاونت دانشجویی وزارت بهداشت
چابک‌سازی و کاهش بروکراسی دانشگاه آزاد در سال جدید
شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش
ایتالیا و ایران همکاری‌های آموزشی و پژوهشی را افزایش می‌دهند
ایجاد رشته دکترای مهندسی عمران در دانشگاه یزد
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم