نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

کاهش دانشجو تهدیدی برای دانشگاه‌هاست

رییس موسسه جهاد دانشگاهی کاشمر کاهش دانشجو را تهدیدی برای دانشگاه‌ها دانست.

به گزارش خرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، صادق باغبان در جلسه توجیهی دانشجویان جدید الورود جهاد دانشگاهی کاشمر که در محل اردوگاه شهید جعفریان خلیل‌آباد برگزار شد، افزود: کاهش دانشجو معضلی است که امروزه گریبان‌گیر دانشگاه‌ها شده است.

وی با اشاره به اینکه دانشجویان این دانشگاه از شهرهای مختلف همانند کردستان، ارومیه، بندرعباس و… مشغول به تحصیل هستند، خطاب به دانشجویان جدیدالورود گفت: امیدواریم در کارهایی که در آینده برای بشریت می‌خواهید انجام دهید تعهد داشته باشید. آینده کشور در دستان شما دانشجویان قرار گرفته است قدر این دوران را بدانید و حداکثر استفاده را از آن ببرید.

باغبان با بیان اینکه جهاد دانشگاهی یکی از مولودهای اصلی انقلاب است، افزود: جهاد دانشگاهی از زمان تاسیس منشاء خیرات و برکات بسیاری در زمینه‌های پژوهشی، فرهنگی، آموزشی بوده به طوری که تاکنون گام‌های موثری در این زمینه‌ها برداشته است.

وی در پایان با اشاره به اینکه مشکلات بسیاری در کشور است اما همه باید در جهت رفع آنها تلاش کنید، ابراز کرد: این افتخاری برای جمهوری اسلامی ایران است که بدون وابستگی به سایر کشورها مشکلات توسط جوانان همین کشور حل می‌شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
نقش دانشگاه پیام نور در افزایش توانمندی بازارکار
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم