نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

کاشت ۵۰ اصله نهال در دانشگاه علامه

دبیرکانون خیرین دانشگاه علامه طباطبایی با اعلام این خبر که ازسوی مسئولین و دانشجویان دانشگاه ۵۰ اصله نهال در پردیس مرکزی کاشته شد،‌ افزود: بازارچه خیریه صنایع دستی به مدت سه روز برپاست.

نجیمی دبیرکانون خیرین دانشگاه علامه طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)‌، با اعلام این خبر افزود: کانون خیریه دانشگاه باهمراهی مهندس علوی مدیرکل امورفرهنگی، اساتید، دانشجویان و اعضای انجمن های علمی به مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی، ۵۰ اصله نهال در محیط پردیس مرکزی دانشگاه کاشتند.

وی با اشاره به اینکه این طرح با عنوان سهم من از هوای پاک اجرا می شود، افزود: ما فکر می کنیم که کاشت درخت هم یک کار خیراست چون با این اقدام اهمیت محیط زیست و افزایش توجه به آن را خود و جامعه یادآوری می کنیم. اجرای این طرح با استقبال تعداد زیادی از دانشجویان مواجه شد.

دبیرکانون دانشگاه علامه با بیان اینکه ما تمام کسانی که فقط یکبار در طرح های ما شرکت کنند را عضو کانون خود به حساب می آوریم، ادامه داد: تعداد اعضای رسمی و غیررسمی این کانون حدود ۲۰۰۰ نفراست.

نجیمی همچنین از برگزاری بازارچه صنایع دستی در دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات خبرداد و گفت: این بازارچه ازطریق همکاری کانون خیرین و کانون صنایع دستی دانشگاه علامه برپاشده و محصولات تولیدشده به مدت سه روز به نفع دانشجویان نیازمند این دانشگاه به فروش می رسد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی
تداوم مسمومیت دانشجویان دانشگاه شیراز

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم