نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

کار تشکل دانشجویی سیاسی‎کاری و با این و آن بودن نیست

نماینده رئیس دانشگاه آزاد در امور تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های آزاد لرستان، فراهم کردن بستر فعالیت در دانشگاه‌ها را مانع نزدیک شدن فعالین دانشجویی به بیگانگان دانست.

به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه لرستان، بهمن حسنوند در مراسم تودیع و معارفه نماینده رئیس دانشگاه آزاد کشور در امور تشکل‎های دانشجویی دانشگاه‌های آزاد لرستان، بیان کرد: فراهم کردن بستر فعالیت در دانشگاه‎ها نه‎تنها مانع نزدیک شدن فعالین دانشجویی به بیگانگان می‎شود؛ بلکه در کنار این فعالیت‎ها تجربه زندگی جمعی را نیز می‎آموزند و از آسیب‎های اجتماعی که در زندگی ممکن است با آنها مواجه شوند در امان می‎مانند.

وی با بیان اینکه اگر دانشگاه‎ها و حوزه‎های علمیه به رسالت انسان‎سازی خود عمل کنند شاهد تربیت کسانی مانند امام خمینی(ره) که جوش و خروش را در جهان اسلام رقم زد و دانشمندان هسته‎ای که جان خود را برای تکمیل چرخه سوخت هسته‎ای نثار کردند خواهیم بود، افزود: سیاست کلی نظام این است که به فعالیت تشکل‎های دانشجویی با هر گرایش فکری که در چارچوب نظام و قانون عمل می‎کنند بها داده شود تا در آینده این افراد بتوانند منشأ خیر و برکت شوند.

نماینده رئیس دانشگاه آزاد کشور در امور تشکل های دانشجویی دانشگاه‎های آزاد لرستان با تاکید بر اینکه کار تشکل دانشجویی سیاسی‎کاری و با این و آن بودن نیست، ادامه داد: قطعاً از تشکل‎هایی که در چارچوب قانون فعالیت می‎کنند حمایت صورت می‎گیرد؛ اما با هرگونه افراط و تفریط و واگذار کردن فضای دانشگاه به نیروهای افراط‎گرا مخالف هستیم.

حسنوند بر ضرورت ترغیب تشکل‎های دانشجویی به فعالیت‎های دینی و فرهنگی تاکید کرد و گفت: اگر در سال‎های اخیر در راستای تحقق شعارهای که رهبر معظم انقلاب مطرح کردند گام برمی‎داشتیم قطعاً می‎توانستیم به توفیقات بزرگی دست پیدا کنیم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی
تداوم مسمومیت دانشجویان دانشگاه شیراز

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم