نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

کار تشکل دانشجویی سیاسی‎کاری و با این و آن بودن نیست

نماینده رئیس دانشگاه آزاد در امور تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های آزاد لرستان، فراهم کردن بستر فعالیت در دانشگاه‌ها را مانع نزدیک شدن فعالین دانشجویی به بیگانگان دانست.

به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه لرستان، بهمن حسنوند در مراسم تودیع و معارفه نماینده رئیس دانشگاه آزاد کشور در امور تشکل‎های دانشجویی دانشگاه‌های آزاد لرستان، بیان کرد: فراهم کردن بستر فعالیت در دانشگاه‎ها نه‎تنها مانع نزدیک شدن فعالین دانشجویی به بیگانگان می‎شود؛ بلکه در کنار این فعالیت‎ها تجربه زندگی جمعی را نیز می‎آموزند و از آسیب‎های اجتماعی که در زندگی ممکن است با آنها مواجه شوند در امان می‎مانند.

وی با بیان اینکه اگر دانشگاه‎ها و حوزه‎های علمیه به رسالت انسان‎سازی خود عمل کنند شاهد تربیت کسانی مانند امام خمینی(ره) که جوش و خروش را در جهان اسلام رقم زد و دانشمندان هسته‎ای که جان خود را برای تکمیل چرخه سوخت هسته‎ای نثار کردند خواهیم بود، افزود: سیاست کلی نظام این است که به فعالیت تشکل‎های دانشجویی با هر گرایش فکری که در چارچوب نظام و قانون عمل می‎کنند بها داده شود تا در آینده این افراد بتوانند منشأ خیر و برکت شوند.

نماینده رئیس دانشگاه آزاد کشور در امور تشکل های دانشجویی دانشگاه‎های آزاد لرستان با تاکید بر اینکه کار تشکل دانشجویی سیاسی‎کاری و با این و آن بودن نیست، ادامه داد: قطعاً از تشکل‎هایی که در چارچوب قانون فعالیت می‎کنند حمایت صورت می‎گیرد؛ اما با هرگونه افراط و تفریط و واگذار کردن فضای دانشگاه به نیروهای افراط‎گرا مخالف هستیم.

حسنوند بر ضرورت ترغیب تشکل‎های دانشجویی به فعالیت‎های دینی و فرهنگی تاکید کرد و گفت: اگر در سال‎های اخیر در راستای تحقق شعارهای که رهبر معظم انقلاب مطرح کردند گام برمی‎داشتیم قطعاً می‎توانستیم به توفیقات بزرگی دست پیدا کنیم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست
روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم