نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

کارکنان بزرگترین کافی‌شاپ زنجیره‌ای مدرک دانشگاهی می‌گیرند

بزرگترین کافی‌شاپ زنجیره‌ای جهان اعلام کرد برنامه‌ای را ارائه می‌کند که با اجرای آن تمام کارکنان این شرکت امکان اخذ مدرک دانشگاهی را داشته باشند.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گروه کافی شاپ‌های «استارباکس» اعلام کرد با اجرای این برنامه تحصیلات تکمیلی، تمام کارکنان این شرکت که ۱۳۵ هزار نفر می‌شوند و حداقل ۲۰ ساعت در هفته کار می‌کنند، می‌توانند مدرک دانشگاهی آنلاین از دانشگاه دولتی آریزونا و با تخفیف زیاد اخذ کنند.

این شرکت اعلام کرد که کارکنان استارباکس پس از اخذ مدرک خود ملزم نیستند حتما در این شرکت به فعالیت خود ادامه دهند. آنها همچنین می‌توانند رشته‌های دیگری را که به شغلشان در این شرکت ارتباطی ندارند، انتخاب کنند. «هوارد شوتلز»، مدیر اجرایی استارباکس در حضور «آرنه دونکان»، وزیر آموزش آمریکا و ۳۴۰ نفر از کارکنان این شرکت و خانواده‌هایشان از راه‌اندازی این برنامه خبر داد.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، هنوز مشخص نیست که چه تعداد از کارکنان این کمپانی در برنامه فوق شرکت کنند و این برنامه چقدر هزینه برای استارباکس به همراه داشته باشد. در عین حال با اجرای این برنامه، آمار ثبت‌نام‌ها در رشته‌های آنلاین دانشگاه آریزونا به طور چشمگیر افزایش خواهد یافت. تحصیل در برنامه آموزشی آنلاین دانشگاه آریزونا سالانه ۱۰ هزار دلار شهریه دارد و ارزش مدرک آن با مدارک تحصیلی دانشگاه‌های دیگر برابر است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست
بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان
پیش‎بینی اختصاص ۵ میلیارد تومانی به دانشکده‎های قرآنی در دست ساخت

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم