نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

کاربردی کردن علم در دانشگاه ها دغدغه است

با حضور معاون پارلمانی دانشگاه فنی و حرفه ای کشور آیین تودیع و معارفه سرپرست جدید دانشکده فنی و حرفه ای شهید چمران رشت برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه گیلان،دکتر سید محمد میردامادی،معاون پارلمانی دانشگاه فنی و حرفه ای کشور در مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید دانشکده فنی و حرفه ای شهید چمران رشت که در سالن جلسات این مرکز برگزار شد، با تاکید بر اینکه وظیفه همه ما زنده نگه داشتن راه شهداء است،تاکید کرد:شهداء برای میهن و انقلاب اسلامی فداکاری کردند و امروز وظیفه ما حفظ آرمان ‌های آن عزیزان است.

معاون پارلمانی دانشگاه فنی و حرفه‌ ای کشور افزود:همه مردم به ویژه مسئولین باید سعی و تلاش خود را برای خدمت به فرزندان کشور بکار گیرند.

میردامادی با بیان اینکه کاربردی کردن علم در دانشگاه ها دغدغه ای است که برای توسعه اقتصادی کشور باید مورد توجه ویژه قرار گیرد، تصریح کرد:جای مهارت‌ افزایی در فضای دانشگاهی کشور خالی است.

وی اظهار کرد:همدلی و همکاری صمیمانه همکاران مراکز فنی و حرفه‌ ای سبب باز شدن گره ‌ها و مشکلات داخلی این مراکز آموزشی می ‌شود که این همدلی در دانشکده فنی شهید چمران رشت وجود دارد.

معاون پارلمانی دانشگاه فنی و حرفه‌ ای کشور در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات عارفی ‌پور و فخر موسوی، مسئول و سرپرست قبلی دانشکده، انتصاب دکتر آرش بهار را به عنوان سرپرست جدید دانشکده فنی و حرفه ‌ای شهید چمران رشت تبریک گفت.

دکتر آرش بهار، سرپرست جدید دانشکده فنی شهید چمران رشت نیز در ادامه، با توجه به فعالیت چندین ساله خود در دانشکده فنی دانشگاه گیلان یادآور شد:ما از جنس دانشکده و آموزشکده های فنی و حرفه ای هستیم.

وی با تاکید بر اینکه در این چند ساله قدم های خوبی برداشته شده که ما نیز حرکت به سمت جلو را دنبال خواهیم کرد و انتظار از دانشگاه فنی و حرفه ای پشتیبانی از حرکت رو به رشد دانشکده می باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد:از تمام پتانسیل و توانمندی های این مرکز جهت رشد همه جانبه استفاده خواهم نمود.

دکتر رنجبر رئیس دانشکده فنی گیلان، عارفی پور و فخر موسوی، رئیس و سرپرست قبلی دانشکده فنی رشت نیز سخنانی پیرامون وضعیت دانشکده فنی شهید چمران رشت ایراد کردند.

به گزارش ایسنا،در پایان این مراسم ضمن تقدیم حکم سرپرستی دکتر بهار، از زحمات عارفی پور و مهندس فخر موسوی در مدت زمان تصدی مسئولیت تقدیر و هدایایی به رسم یاد بود اهداء گردید. دکتر آرش بهار، دوره کارشناسی خود را در دانشگاه صنعتی اصفهان گذرانده و مدرک کارشناسی ارشدش را از دانشگاه شیراز دریافت کرده است؛ وی فارغ التحصیل دکترای عمران گرایش زلزله از دانشگاه پلی تکنیک کاتالونیا – بارسلونای اسپانیا(upc) است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم