نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

پیگیری ایجاد ۲۲ کد رشته جدید در دانشگاه آزاد بیرجند

معاون آموزشی دانشگاه آزاد بیرجند از پیگیری ۲۲ کد رشته جدید در دانشگاه آزاد بیرجند خبر داد و افزود: با توجه به فرایندی که در سازمان مرکزی داریم تعدادی از این رشته‌ها برای سال تحصیلی آینده به سرانجام می‌رسانیم تا در سال آینده پذیرش دانشجو داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خراسان جنوبی، محمد محمدی در نشست خبری در جمع خبرنگاران گفت: در دانشگاه آزاد اسلامی در تمام رشته‌های غیرپزشکی در دوره کارشناسی به دو صورت با آزمون و بدون آزمون دانشجو پذیرش می‌شود اما در رشته‌های پزشکی شامل مامایی، پرستاری و مهندسی بهداشت افراد متقاضی تنها از طریق آزمون می‌توانند به دانشگاه ورود پیدا کنند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر در تمام رشته‌های کارشناسی و کاردانی به استثنای رشته‌های پزشکی در دانشگاه آزاد بیرجند ظرفیت خالی داریم، گفت: در حال حاضر افراد متقاضی شرکت در دوره کارشناسی ارشد می‌توانند تا ۱۳ دی‌ماه برای سال آینده ثبت نام کنند.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد بیرجند از پیگیری ۲۲ کد رشته در دانشگاه آزاد بیرجند خبر داد و افزود: با توجه به فرایندی که در سازمان مرکزی داریم تعدادی از این رشته‌ها برای سال تحصیلی آینده به سرانجام برسانیم و در سال آینده پذیرش دانشجو داشته باشیم.

محمدی اظهارکرد: در حال حاضر در ۳۲کد رشته در کارشناسی ارشد، پنج کد رشته در مقطع دکتری، ۴۵ کد رشته در مقطع کارشناسی پیوسته، ۳۴ کد رشته در مقطع کارشناسی ناپیوسته و ۲۴ کد رشته در کاردانی پذیرش دانشجو داریم.

وی در خصوص تقویم آموزشی نیمسال بهمن دانشگاه آزاد نیز با بیان اینکه ترم بهمن دانشگاه آزاد از ۱۰ بهمن آغاز می‌شود.

معاون پژوهشی دانشگاه آزاد بیرجند خاطرنشان کرد: در ترم تابستان نیز دانشجویان می‌توانند در حالت عادی ۸ واحد درسی را انتخاب کنند اما دانشجویان ترم آخر که ۱۲ واحد درسی دارند و دانشجویان معدل الف می‌توانند تا ۱۲ واحد درسی را انتخاب کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی
نقش دانشگاه پیام نور در افزایش توانمندی بازارکار

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم