www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

پیگیری ایجاد ۲۲ کد رشته جدید در دانشگاه آزاد بیرجند

معاون آموزشی دانشگاه آزاد بیرجند از پیگیری ۲۲ کد رشته جدید در دانشگاه آزاد بیرجند خبر داد و افزود: با توجه به فرایندی که در سازمان مرکزی داریم تعدادی از این رشته‌ها برای سال تحصیلی آینده به سرانجام می‌رسانیم تا در سال آینده پذیرش دانشجو داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خراسان جنوبی، محمد محمدی در نشست خبری در جمع خبرنگاران گفت: در دانشگاه آزاد اسلامی در تمام رشته‌های غیرپزشکی در دوره کارشناسی به دو صورت با آزمون و بدون آزمون دانشجو پذیرش می‌شود اما در رشته‌های پزشکی شامل مامایی، پرستاری و مهندسی بهداشت افراد متقاضی تنها از طریق آزمون می‌توانند به دانشگاه ورود پیدا کنند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر در تمام رشته‌های کارشناسی و کاردانی به استثنای رشته‌های پزشکی در دانشگاه آزاد بیرجند ظرفیت خالی داریم، گفت: در حال حاضر افراد متقاضی شرکت در دوره کارشناسی ارشد می‌توانند تا ۱۳ دی‌ماه برای سال آینده ثبت نام کنند.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد بیرجند از پیگیری ۲۲ کد رشته در دانشگاه آزاد بیرجند خبر داد و افزود: با توجه به فرایندی که در سازمان مرکزی داریم تعدادی از این رشته‌ها برای سال تحصیلی آینده به سرانجام برسانیم و در سال آینده پذیرش دانشجو داشته باشیم.

محمدی اظهارکرد: در حال حاضر در ۳۲کد رشته در کارشناسی ارشد، پنج کد رشته در مقطع دکتری، ۴۵ کد رشته در مقطع کارشناسی پیوسته، ۳۴ کد رشته در مقطع کارشناسی ناپیوسته و ۲۴ کد رشته در کاردانی پذیرش دانشجو داریم.

وی در خصوص تقویم آموزشی نیمسال بهمن دانشگاه آزاد نیز با بیان اینکه ترم بهمن دانشگاه آزاد از ۱۰ بهمن آغاز می‌شود.

معاون پژوهشی دانشگاه آزاد بیرجند خاطرنشان کرد: در ترم تابستان نیز دانشجویان می‌توانند در حالت عادی ۸ واحد درسی را انتخاب کنند اما دانشجویان ترم آخر که ۱۲ واحد درسی دارند و دانشجویان معدل الف می‌توانند تا ۱۲ واحد درسی را انتخاب کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم