نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

پیش‎بینی اختصاص ۵ میلیارد تومانی به دانشکده‎های قرآنی در دست ساخت

رئیس دفتر فنی دانشگاه علوم و معارف قرآنی کشور از پیش بینی اختصاص ۵ میلیارد تومان اعتبار به دانشکده‎های قرآنی در دست ساخت این دانشگاه در سال ۹۴ خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه لرستان، پورخلیلی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه اکثر دانشکده‎های علوم قرآنی کشور دارای فضای آموزشی مناسب هستند، افزود: طرح‎های عمرانی دانشکده‎های علوم قرآنی خرم‎آباد، دامغان و سبزوار تدوین شده است که در صورت موافقت هیات امناء دانشگاه این اعتبار در سال ۹۴ تخصیص می‎یابد.

وی با بیان اینکه اعتبار مورد نیاز جهت احداث دانشکده علوم قرآنی شهرستان گراش در زمینی به مساحت شش هزار متر مربع توسط یک خیر تامین شده است، اظهار کرد: به‎دنبال جذب کمک‎های خیرین و همچنین هدایت موقوفات جدید به سمت موقوفه‎های قرآنی هستیم.

رئیس دفتر فنی دانشگاه علوم و معارف قرآنی کشور از پیگیری برای راه‎اندازی دانشکده‎های علوم قرآنی در جهرم، شهرکرد، استهبان و در یکی دیگر از شهرهای کشور خبر داد و تصریح کرد: امیدواریم که این دانشکده‏ ها امسال راه‏ اندازی شوند.

پورخلیلی با بیان اینکه در حال حاضر ۲۲ دانشکده علوم قرآنی در سطح کشور فعالیت می‎کنند، اضافه کرد: دانشکده علوم قرآنی تبریز نیز سال ۹۴ به بهره‏ برداری می‎رسد.

وی گفت: دانشگاه علوم قرآنی کشورمان و دانشگاه الازهر مصر تنها دانشگاه‏‎هایی هستند که در قاره آسیا در زمینه علوم قرآنی فعالیت می‎کنند.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم