www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

پیش‎بینی اختصاص ۵ میلیارد تومانی به دانشکده‎های قرآنی در دست ساخت

رئیس دفتر فنی دانشگاه علوم و معارف قرآنی کشور از پیش بینی اختصاص ۵ میلیارد تومان اعتبار به دانشکده‎های قرآنی در دست ساخت این دانشگاه در سال ۹۴ خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه لرستان، پورخلیلی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه اکثر دانشکده‎های علوم قرآنی کشور دارای فضای آموزشی مناسب هستند، افزود: طرح‎های عمرانی دانشکده‎های علوم قرآنی خرم‎آباد، دامغان و سبزوار تدوین شده است که در صورت موافقت هیات امناء دانشگاه این اعتبار در سال ۹۴ تخصیص می‎یابد.

وی با بیان اینکه اعتبار مورد نیاز جهت احداث دانشکده علوم قرآنی شهرستان گراش در زمینی به مساحت شش هزار متر مربع توسط یک خیر تامین شده است، اظهار کرد: به‎دنبال جذب کمک‎های خیرین و همچنین هدایت موقوفات جدید به سمت موقوفه‎های قرآنی هستیم.

رئیس دفتر فنی دانشگاه علوم و معارف قرآنی کشور از پیگیری برای راه‎اندازی دانشکده‎های علوم قرآنی در جهرم، شهرکرد، استهبان و در یکی دیگر از شهرهای کشور خبر داد و تصریح کرد: امیدواریم که این دانشکده‏ ها امسال راه‏ اندازی شوند.

پورخلیلی با بیان اینکه در حال حاضر ۲۲ دانشکده علوم قرآنی در سطح کشور فعالیت می‎کنند، اضافه کرد: دانشکده علوم قرآنی تبریز نیز سال ۹۴ به بهره‏ برداری می‎رسد.

وی گفت: دانشگاه علوم قرآنی کشورمان و دانشگاه الازهر مصر تنها دانشگاه‏‎هایی هستند که در قاره آسیا در زمینه علوم قرآنی فعالیت می‎کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی
بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم