نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

پیام نور، دانشگاهی کتاب محور است

رییس دانشگاه پیام نور گفت: دانشگاه پیام نور یک دانشگاه کتاب محور است و رسالت و پیامش نیز با محتوای کتاب معرفی می شود.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا، دکتر ابوالفضل فراهانی در مراسم تکریم و معارفه دو تن از مدیران ستادی دانشگاه افزود: زمانی کتابهای دانشگاه پیام نور در شان دانشجویان این دانشگاه نبود و مجموعه‌ای از نمی‌شودها، نمی‌توانیم‌ها و نمی‌خواهیم‌ها در فضا حاکم بود. امروز به لطف خدا و همت مدیران و کارکنان مرکز چاپ و انتشارات دانشگاه پیام نور ما شاهد شکسته شدن این نمی‌توانیم‌ها هستیم و نتیجه آن، چاپ و توزیع کتابهای وزین تر و آبرومندانه تر دانشگاه پیام نور با توزیع به هنگام و به موقع در سراسر کشور است.

وی با عنوان اینکه مدیریت راه دور نمی‌تواند آن طور که باید در روند فعالیتها تاثیر گذار باشد، اظهار کرد: حضور فیزیکی مدیر در جمع کارکنان بسیار تاثیرگذار است. از این جهت یکی از مسئولیتهای آقای حمزه‌ای که از قبل از انتصاب اینجانب در آن فعالیت داشتند، برداشته شد تا با فراغ بال بیشتری مانند گذشته اثرگذار باشند.

وی با تاکید بر استمرار و ادامه فعالیتهای مدیر پیشین گفت: از آنجا که دانشگاه پیام نور یک دانشگاه کتاب محور است و رسالت و پیامش نیز با محتوای کتاب معرفی می‌شود، باید بیش از گذشته در جهت ارتقای این مرکز و سودآوری گام برداشت.

در این مراسم واحدی به عنوان سرپرست مرکز چاپ و انتشارات و دکتر رضا حاج حسینی به سمت مدیرکل آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه منصوب شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی
بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم