نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

پیام فرمانده بسیج کارکنان وزارت علوم به مناسبت آغاز هفته بسیج

فرمانده بسیج کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری – دانشگاه‌ها ومراکز آموزش عالی به مناسبت آغاز هفته بسیج پیامی صادر کرد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، متن پیام سرهنگ پاسدار حسین نصیرزاده فرمانده بسیج کارکنان وزارت علوم به این شرح است:

با سلام و درود بی پایان به محضر مبارک حضرت ولی عصر (عج) و روان پاک شهیدان، امام شهیدان و ولی امر مسلمین جهان، فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) و نیروهای مخلص، متعهد و جان بر کف بسیج کارکنان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور. پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی حضرت امام خمینی (ره) با تدابیر حکیمانه و دوراندیشی بی بدلیل خویش فرمان تشکیل بسیج مستضعفان را صادر فرمودند.

هدف حضرت امام خمینی (ره) از تشکیل بسیج مستضعفان نه فط یک تشکل صرفا نظامی و داخلی، بلکه تشکیل یک جریان و تفکر اصیل انقلابی و جهانی بود که در همه مقاطع و عرصه‌های سرنوشت ساز و در سنگر صیانت از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و جهان اسلام حضور تعیین کننده‌ای داشته باشد.

امروز این آرزوی امام (ره) تحقق یافته و یادگار گران سنگ معمار و بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی با رهبری‌های داهیانه سلف صالحش حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) نماد عزت و اقتدار و مسئولیت پذیری و باورمندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و تجلی عشق و دلدادگی به آرمان‌های آن امام همام است و در صحنه‌های بین المللی نیز مسلمانان آزاده منطقه و جهان با تاسی به فرهنگ بسیج در نبرد با استبداد داخلی و استعمار خارجی در جوامع خود صف آرایی قدرتمندانه‌ای نموده و سرنوشت منطقه و جهان را تغییر داده و تعیین نموده‌اند.

بسیج کارکنان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی نیز طی سالهای گذشته گامهای بلند و موثری را در جهت اسلامی نمودن دانشگاه‌ها، بصیرت بخشی، تقویت و تداوم روحیه بسیجی در میان جامعه دانشگاهی، ارتقای علمی و فرهنگی برداشته است که یکی از این گامهای موثر در سال جاری تشکیل قرارگاه تاکتیکی مقابله با جنگ نرم در این مرکز می‌باشد که ذیل آن سه معاونت رصد،‌مهندسی فرهنگمی،‌اجرایی و چندین کارگروه تخصصی شکل گرفته و کار خود را به صورت فراگیر آغاز نموده است.

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته مبارک بسیج مستضعفان،‌این هفته را محضر مبارک مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و جامعه‌ی دانشگاهی کشور تبریک عرض نموده و امیدواریم سربازی بصیر و وفادار برای ولی امر زمانمان باشیم.

ان‌شاءالله

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم