نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

پیام تشکر نجفی از جامعه علمی و دانشگاهی

سرپرست وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری با صدور پیامی از تمامی مسئولان و کارکنان این وزارت و همچنین دانشگاه ها ، مراکز آموزش عالی ،پژوهشی و پارک های علم و فناوری در مدت زمان تصدی این وزارت تشکر و قدردانی کرد .

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، متن کامل پیام دکتر نجفی بدین شرح است :

“اکنون که تقدیر، موافق تدبیر شده و هنگام وداع فرا رسیده است، بر خود فرض می دانم به مصداق «مَن لَم یشکر المخلوق لَم یشکر الخالق» مراتب سپاسگزاریم را از یکایک مدیران و کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ، روسا و سرپرستان محترم دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و مراکز پژوهشی و پارک های علم و فناوری اعلام نمایم.

برای اینجانب که پرورده این نهاد علمی هستم و تعلّق خاطری دیرین به دانشگاه و دانشگاهیان دارم و نخستین تجربه های مدیریتی ام را در این وزارتخانه کسب کرده ام، بازگشتی از پس سه دهه به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، بسیار خاطره انگیز و سرشار از احساسات دلپذیر بود، همچون کسی که سال های دور از خانه را به مراجعتی نامنتظر پیوند زده است. خداوند منّان را که همواره دست حمایت و هدایتش یاریگرم بوده است، برای این توفیق بزرگ سپاسگزارم.

در مدت سه ماه و اندی که از سر احساس تکلیف و ادای دین به دولت تدبیر و امید و جامعه علمی کشور، در این وزارتخانه حضور داشتم، افتخار همکاری با مدیرانی دلسوز و کارکنانی وظیفه شناس و دانشورانی فاضل را یافتم و از این رو به آینده توسعه علمی کشور بیش از پیش امیدوار شدم. ناگفته پیداست که این فراق و جدایی امری اعتباری بوده و دل و ذهن و جان من همواره در کنار همکاران و همراهان عزیزی که در این سنگر تلاش می کنند خواهد بود.

ضمن تشکر و قدردانی مجدد از تمامی دست اندرکاران این مجموعه بزرگ، به ویژه مدیران وزارتخانه و روسا و سرپرستان محترم دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و مراکز پژوهشی و پارک های علم و فناوری که در طی این مدت در انجام امور از هیچ گونه مساعدت و هماهنگی دریغ نورزیدند و مرا در انجام وظیفه ای خطیر در برهه ای حسّاس یاری رساندند، از ایزد متعال برای همه مجاهدان راه علم و معرفت در کشور عزیزمان ایران، توفیق روزافزون و سرافرازی و سعادت و سلامت، مسئلت و برای وزیر محترم جدید آرزوی موفقیت و حسن عاقبت دارم.

امیدوارم همه همکاران ارجمند کاستی ها و تقصیرهای این حقیر را به دیده اغماض نگریسته، خاطره خوشی از این مدت کوتاه همکاری در ذهنشان نقش بسته باشد.

“و اخر دعوینا أن الحمد لله ربّ العالمین”

محمد علی نجفی”

انتهای پیام

مطالب مرتبط

مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم