نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند

معاون آموزشی دانشگاه تهران درخصوص درج برخی اخبار مبنی براینکه این دانشگاه از طریق سامانه جداگانه ای اقدام به ثبت نام اعضای هیئت علمی می کند، گفت: پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل از پورتال وزارت علوم اقدام به جذب اعضای هیات علمی نمی‌کند.

سید مهدی قمصری معاون آموزشی دانشگاه علامه در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افزود: هزینه دریافتی از ثبت نام کنندگان در پورتال جذب هم به نوعی اثر بازدارندگی دارد تا افرادی که حائز شرایط جذب اعضای هیات علمی هستند ثبت نام کنند.

وی در مورد اظهاراتی مبنی براینکه دانشگاه تهران به صورت مستقل از طریق پورتال جداگانه اقدام به جذب اعضای هیات علمی می‌کند، گفت: پورتال جذب دانشگاه تهران مستقل نیست و خارج از ضوابط عمل نمی‌کند.

وی با بیان اینکه تنها متقاضیانی که پورتال جذب وزارت علوم ثبت نام کرده‌اند می‌توانند در پورتال جذب دانشگاه تهران ثبت نام‌کننده، افزود: با توجه به اینکه اطلاعات متقاضیان که از سوی وزارت علوم به دانشگاه ارسال می‌شد ناقص بود و افراد باید میزان زیادی مستندات کاغذی به دانشکده‌ها ارائه می‌کردند حالا از طریق ورود به این پورتال می‌توانند اطلاعات خود را به صورت الکترونیکی وارد کنند ضمن اینکه حجم کمتری کاغذ صرف می شود ضمن اینکه براساس تجربه سال های گذشته ما از مدارک موردنیاز برای ثبت نام در جذب اعضای هیئت علمی اطلاع داریم.

قمصری ادامه داد: طبیعتا اگر متقاضیان وارد مراحل جدی‌تر جذب شوند اصل مدارک و مستندات آنها درخواست می‌کنیم چون آپلود مدارک جعلی کار چندان سختی نیست.

معاون آموزشی دانشگاه تهران با اشاره به اینکه برای ثبت نام در این پورتال از متقاضیان ۱۰۰ هزار تومان دریافت می‌شود، اظهار کرد: پورتال جذب وزارت علوم نیز برای ثبت نام متقاضیان ۲۵ هزار تومان دریافت می‌کند در حالی که فعالیت خاصی انجام نمی دهند.

وی همچنین افزود: این هزینه که مصوب هیات رئیسه دانشگاه تهران است هم به نوعی اثر بازدارندگی دارد تا فقط افرادی که حائز شرایط جذب اعضای هیات علمی هستند ثبت نام کنند همچنین این هزینه به منظور خدماتی مثل بررسی مدارک و مستندات متقاضیان به صورت شکلی،‌ بررسی گروه های علمی، مصاحبه و بررسی مستندات و تحقیقات علمی متقاضیان در دانشگاه‌ صورت می‌گیرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی
دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم