نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

پنجمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی در گلستان برگزار می‌شود

پنجمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر میرزاده در استان گلستان برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران ایسنا، رییس دانشگاه آزاد واحد گرگان با اشاره به سفر قریب الوقوع رییس دانشگاه آزاد اسلامی به گلستان و شرکت در پنجمین جلسه هیات امنای این دانشگاه در استان گفت: دکتر میرزاده به همراه هیات متشکل از معاونین و مدیران کل دانشگاه، فردا در مراسم افتتاح پروژه­های عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی گرگان حضور خواهد یافت.

دکتر آرین ساطعی افزود: پروژه‌­های عمرانی قابل افتتاح در این دانشگاه شامل استخر فرهیختگان دانشگاه به مساحت دو هزار و ۴۶۸ متر، سردر ورودی جدید به مساحت ۱۲۰ متر، مجموعه ورزشی شماره دو به مساحت ۳ هزار و ۴۸۷ متر و مجموعه کتابخانه مرکزی، آمفی­تئاتر و مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد گرگان نیز به مساحت ۸ هزارو ۹۶۰ متر مربع می­باشد.

وی ادامه داد: بازدید از مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی گرگان به عنوان بزرگترین مجموعه آموزشی در استان گلستان از دیگر برنامه­‌های حضور دکتر میرزاده در استان خواهد بود.

رییس واحد گرگان یادآور شد: نشست با نمایندگان مردم شهرهای استان گلستان در مجلس شورای اسلامی با موضوع بررسی زمینه­های رشد آموزش عالی در استان و کمک به رفع مشکلات واحدها و مراکز دانشگاه آزاد از برنامه­‌های مهم دکتر میرزاده در گرگان می­‌باشد.

دبیر هیات امنای استانی دانشگاه آزاد گلستان همچنین تاکید کرد: شرکت در پنجمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان، از دیگر برنامه‌­های عصر دکتر میرزاده خواهد بود که در این جلسه با توجه به دستور کار این نشست در خصوص تصویب چارت سازمانی پیشنهادی واحدها و مراکز، بررسی طرح­های دانش بنیان، طرح های فرهنگی استان، تعیین تکلیف واحدهای زیان ده و تعیین تکلیف اموال مازاد واحدها و مراکز استان تصمیم گیری خواهد شد.

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان در ادامه تصریح کرد: دیدار رییس دانشگاه آزاد اسلامی و هیات همراه با حضرت آیت الله نورمفیدی نماینده محترم ولی فقیه در استان گلستان آخرین برنامه پیش بینی شده این سفر رسمی خواهد بود.

ساطعی در پایان با اشاره به حضور رییس دانشگاه آزاد اسلامی در آغازین روزهای شروع سال تحصیلی در گرگان اظهار داشت: امیدواریم با حضور دکتر میرزاده و هیات همراه در گلستان ضمن برخورداری واحدها و مراکز استان از برکات این سفر، فضای سال تحصیلی با نشاط تر از پیش شده و این سفر نقطعه عطفی برای توسعه هر چه بیشتر دانشگاه آزاد اسلامی استان و در نتیجه آموزش عالی در این منطقه باشیم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان
پیش‎بینی اختصاص ۵ میلیارد تومانی به دانشکده‎های قرآنی در دست ساخت

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم