نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

پست بانک استخدام می‌کند

پست بانک ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در رده‌های شغلی کارشناس حقوقی، متصدی امور بانکی (ارزی) و کاربر رایانه، دعوت به همکاری کرده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، داوطلبان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر از ۲۴ آذرماه تا ۱۲ دی‌ماه فرصت دارند به وب سایت پست بانک به آدرس www.postbank.ir مراجعه کنند.

آزمون راس ساعت ۹ روز جمعه مورخ ۱۳۹۳/۱۰/۱۹ برگزار میشود و محل برگزاری آزمون از طریق سایت پست بانک به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

پست بانک ایران در نظر دارد به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی خود تعدادی داوطلب واجد شرایط را با مدارک تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس از طریق آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش به صورت قراردادی جذب کند.

دارا بودن مدرک تحصیلی (فوق دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس) با حداقل معدل ۱۴ از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی مورد تائید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری از شروط ثبت نام است.

عناوین آزمون عمومی برای تمامی رده‌های شغلی شامل زبان انگلیسی، معارف اسلامی و ریاضی، کامپیوتر و هوش و استعداد تحصیلی و آزمون اختصاصی برای رده شغلی کارشناس حقوقی شامل متون‌ حقوق، تجارت حقوقی، حقوق مدنی، آئین دادرسی مدنی و متون فقه، رده شغلی متصدی امور بانکی ارزی شامل زبان انگلیسی(بازرگانی) و رده شغلی کاربر رایانه شامل کامپیوتر با گرایش‌های نرم‌افزار، سخت‌افزار و شبکه است.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم