نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

پرداخت ۸۴۶ میلیون تومان تسهیلات به دانشجویان دانشگاه لرستان

رئیس اداره رفاه خدمات دانشجویی دانشگاه لرستان گفت: ۸۴۶ میلیون تومان تسهیلات به دانشجویان این دانشگاه پرداخت می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، محمد رضوانی راد در جمع خبرنگاران، افزود: در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۴-۹۳، ۸۴۶ میلیون تومان تسهیلات به بیش از ۱۷۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه لرستان پرداخت می‌شود.

وی اعتبار وام شهریه را ۲۲ میلیون و ۶۲۷ هزار تومان، اعتبار وام ضروری را ۶۱۰ میلیون تومان، اعتبار وام ضروری را ۵۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و اعتبار وام ودیعه مسکن را ۱۵۷ میلیون تومان اعلام و اظهار کرد: به هر دانشجوی متقاضی ۳۰۰ هزار تومان وام شهریه، ۴۲۵ هزار تومان وام تحصیلی، بین ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان وام ضروری و بین سه تا چهار و نیم میلیون تومان وام ودیعه مسکن به دانشجویان روزانه متاهل در مقاطع مختلف تحصیلی پرداخت می‌شود.

رئیس اداره رفاه خدمات دانشجویی دانشگاه لرستان تصریح کرد: براساس میزان اعتبار اختصاص یافته ۷۵ نفر از دانشجویان این دانشگاه از وام شهریه ۱۴۵۰ نفر از وام تحصیلی، ۱۵۰ تا ۱۷۰ نفر از وام ضروری و بین ۴۰ تا ۵۰ نفر از وام ودیعه مسکن بهره‎مند می‌شوند.

رضوانی راد اضافه کرد: یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان نیز به‎صورت متمرکز در قالب وام ازدواج دانشجویی به دانشجویان تعلق می‌گیرد.

وی گفت: دانشجویان متقاضی بهره‎مندی از تسهیلات صندوق رفاه می‎توانند تا هشتم بهمن‎ماه به سایت دانشگاه لرستان به آدرس LU.AC.IR مراجعه کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش
ثبت‌نام ۸۷۹ هزار و ۴۳۱ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ /برگزاری کنکور ۲۱ خرداد
تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان
کاهش سهمیه عمره دانشجویی
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به مداخلات در فعالیت‌های دانشگاهها
درخواست اساتید دانشگاه‌های هنگ‌کنگ برای استقلال از چین
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان
پیام تسلیت جامعه دانشگاهی به مناسبت درگذشت مادر روحانی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم