نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

پرداخت معوقات سال ۹۲ بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی ایران به خود دانشگاه موکول شد

مدیر امور مالی دانشگاه علوم پزشکی تهران از پرداخت کلیه معوقات بازنشستگان دانشگاه با هزینه‌ای بالغ بر ۱۴ میلیارد تومان خبر داد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، آزاده چتروز با اشاره به پرداخت کلیه معوقات بازنشستگان و دیون پرسنل اظهار کرد: کل تعهداتی که دانشگاه در قبال بازنشسته‌های تا پایان سال ۹۲ داشت اعم از بازخرید مرخصی و پاداش پایان خدمت تسویه کرده است بنابراین بازنشسته‌های کل دانشگاه قاعدتاً از مجموعه هیچ مطالبه‌ای ندارند.

وی افزود: معوقات کلیه بازنشستگانی که تعهد داشتند را تا پایان سال ۹۲ با توجه به منابعی که داشتیم پرداخت و تسویه کردیم، البته امیدواریم که بتوانیم در سال جاری هم این پرداختها را به موقع انجام دهیم.

وی در ادامه افزود: ۱۴ میلیارد تومان بابت کلیه معوقات بازنشستگان پرداخت کردیم که البته بخشی برای بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی ایران بود که تا پایان سال ۹۱ به عهده ما بود و معوقات آنها را تسویه کردیم و همچنین معوقات بازنشستگان تا پایان سال ۹۲ دانشگاه علوم پزشکی تهران را هم پرداخت کردیم.

چتروز گفت: به استناد کمیته سه نفره که وزیربهداشت که متولی آن بود اعلام کردند که سال ۹۲ به خود دانشگاه ایران موکول شود ولی چون از سال ۹۱ مانده پرداخت شده بازنشستگان را داشتیم ۹۱ آنها را تسویه و تا پایان ۹۲ دانشگاه تهران را نیز پرداخت کردیم.

مدیر امور مالی دانشگاه با اشاره به دیون پرسنل تاکید کرد: هیچ پرسنلی را نداریم که حکمی برایش زده شده باشد و از دانشگاه طلبی داشته باشد کل دیون کارکنان شاغل و بازنشسته دانشگاه را تسویه کرده‌ایم، به طور کلی در دانشگاه پرسنلی نداریم که به غیر از بحث کارانه که بحث درآمدی بیمارستانها است دیون حکمی داشته و دریافت نکرده باشد.

وی خاطر نشان کرد: اشل “معیار” حقوقی نیروهای قراردادی هنوز به واحد مالی ابلاغ نشده است بخاطر اینکه فاصله بین نیروهای رسمی، پیمانی و قراردادی را حتی الامکان کم کنیم در فروردین ماه سالجاری حقوق کلیه پرسنل را همانند سال گذشته پرداخت کردیم و منتظریم که در اردیبهشت ماه همزمان با اصلاح احکام پرسنل، حقوق کلیه همکاران را همزمان با احکام جدید پرداخت کنیم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان
پیام تسلیت جامعه دانشگاهی به مناسبت درگذشت مادر روحانی
صدور مجوز نشریه «تدبیر» معاونت دانشجویی وزارت بهداشت
چابک‌سازی و کاهش بروکراسی دانشگاه آزاد در سال جدید
نشست مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی با ایثارگران وزارت علوم
بازدید معاون وزیرعلوم از طرح ها و پروژه های عمرانی دانشگاه زابل
ایتالیا و ایران همکاری‌های آموزشی و پژوهشی را افزایش می‌دهند
ایجاد رشته دکترای مهندسی عمران در دانشگاه یزد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم