نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

پذیرش دانشجو ی کاردانی و کارشناسی در دانشگاه میراث کمال الدین بهزاد

رئیس دانشگاه علمی کاربردی میراث کمال الدین بهزاد از پذیرش دانشجو در دوره های کاردانی حرفه ای در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه آذربایجان شرقی، علی فلسفی در جمع خبرنگاران افزود: ثبت نام کاردانی حرفه‌ای دانشگاه جامع علمی کاربردی برای بهمن ماه از تاریخ اول دی ماه ۹۳ آغاز شده است.

وی تشریح کرد: مرکز آموزش علمی کاربردی میراث کمال الدین بهزاد در رشته‌های کاردانی حرفه‌ای گردشگری، کاردانی حرفه‌ای هنرهای تجسمی، نقاشی ایرانی و کاردانی حرفه‌ای گرافیک، کاردانی حرفه‌ای هتل داری و کاردانی حرفه‌ای فرش دستباف دانشجو می پذیرد.

فلسفی خاطرنشان کرد: متقاضیان و علاقمندان می توانند در مدت زمان اعلام شده به صورت اینترنتی از طریق پایگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی با اشاره به مهلت ثبت نام یادآور شد: متقاضیان کاردانی حرفه ای مرکز آموزش علمی کاربردی تبریز می توانند تا هشتم دی ماه سال ۹۳ برای ثبت نام اقدام کنند.

وی گفت: پس از اتمام ثبت نام دوره های کاردانی حرفه ای ثبت نام دوره ی کارشناسی ناپیوسته نیز در رشته های مدیریت گردشگری ، صنایع دستی(مصنوعات فلزی) ، صنایع دستی (مصنوعات چوبی ) و نقاشی ایرانی آغاز خواهد شد.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی میراث کمال الدین بهزاد یاد آور شد که زمان ثبت نام این دوره نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

فلسفی خاطرنشان کرد: مرکز آموزش علمی کاربردی میراث کمال الدین بهزاد در خیابان آبرسان، بالاتر از بیمارستان شمس، کوچه باغ کمال و در مجموعه تاریخی و فرهنگی باغ دو کمال واقع شده است.

وی گفت: مرکز آموزش علمی کاربردی میراث کمال الدین بهزاد از سال ۸۲ تاسیس شده است و هم اکنون با ۱۰ رشته آموزشی در مقاطع کاردانی و کارشناسی بیش از ۲۵۰ دانشجوی مشغول تحصیل دارد و تا به حال بیش از ۸۵۰ نفر از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش
ثبت‌نام ۸۷۹ هزار و ۴۳۱ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ /برگزاری کنکور ۲۱ خرداد
تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان
کاهش سهمیه عمره دانشجویی
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به مداخلات در فعالیت‌های دانشگاهها
درخواست اساتید دانشگاه‌های هنگ‌کنگ برای استقلال از چین
نشست مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی با ایثارگران وزارت علوم
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم