نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

پذیرش دانشجو در ۷ رشته کارشناسی ناپیوسته پردیس شهید باهنر بیرجند

معاون مالی پردیس شهید باهنر بیرجند گفت: در حال حاضر در ۷ رشته کارشناسی ناپیوسته در پردیس شهید باهنر بیرجند دانشجو جذب می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خراسان جنوبی، بهروان معاون مالی پردیس شهید باهنر بیرجند در مراسم تودیع معارفه روسای دانشگاه فرهنگیان استان گفت: تربیت معلم بیرجند در سال ۶۲ تاسیس شده و بسیاری از مسئولین آموزش و پرورش در این دانشگاه فعالیت داشته‌اند.

وی با اشاره به اینکه گسترش فضای فیزیکی دانشگاه فرهنگیان از مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد، گفت: در اولین جلسه‌ای که هیئت دولت قبل به استان سفر کردند مصوب شد برای احداث ساختمان دانشگاه فرهنگیان کارهایی انجام شود و امسال ردیف بودجه‌ای برای این امر تعریف شده است.

معاون مالی پردیس شهید باهنر بیرجند با اشاره به کمبود تجهیزات در سال‌های گذشته، افزود: با پیگیری‌هایی که انجام شده بسیاری از تجهیزات این دانشگاه فراهم شده است.

بهروانی از راه‌اندازی مرکز آزمون‌های هفت‌گانه IDSL خبر داد و افزود: ۳۵ هزار نفر از کارکنان آموزش و پرورش از این مرکز استفاده کرده‌اند و آموزش‌های لازم را در این مرکز دیده‌اند.

وی با اشاره به پیگیری مجوز ۱۴ رشته کارشناسی ناپیوسته، افزود: در حال حاضر در ۷ رشته کارشناسی ناپیوسته دانشجو پذیرش می‌شود

معاون مالی پردیس شهید باهنر بیرجند افزود: ایجاد گسترش فضای خوابگاهی و سلف سرویس دانشجویان، پیگیری سه دستگاه مینی‌بوس برای این دانشگاه و خرید شش دستگاه خودری سواری برای این دانشگاه را ازا اقدامات انجام شده برای این دانشگاه عنوان کرد.

عابد عابدی، رییس پردیس شهید باهنر بیرجند نیز در این جلسه گفت: مشکلات دانشگاه فرهنگیان استان تنها با همکاری آموزش و پرورش قابل حل نسیت و تمام دستگاه‌های اجرایی باید در این زمینه تلاش کنند.

وی با اشاره به اینکه مسائل رفاهی از مسائل مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد، افزود: مسائل علمی و فرهنگی از دیگر مسائل مهمی است که نیازمند توجه ویژه است و این باعث تمایز دانشگاه فرهنگیان با سایر دانشگاه‌ها می‌شود.

رییس پردیس شهید باهنر بیرجند اظهارکرد: با همفکری دانشجویان و اساتید در راستای اهداف دانشگاه گام برخواهیم داشت.

عابدی با اشاره به کمبود امکانات دانشگاه فرهنگیان، گفت: در وجود تمام دانشجویان دانشگاه فرهنگیان روحیه خلاقیت و نوآوری وجود دارد و با تقویت این روحیه باید در راستای پیشرفت دانشگاه گام برداشت.

طی حکمی از طرف میترا راستگومقدم به عنوان رییس پردیس امام سجاد(ع) بیرجند و عابد عابدی به عنوان رییس پردیس شهیدباهنر بیرجند منصوب شد و از زحمات رضا رضایی، رییس سابق پردیس شهید باهنر بیرجند و عصمت میری رییس سابق پردیس امام سجاد(ع) بیرجند تقدیر شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان
پیام تسلیت جامعه دانشگاهی به مناسبت درگذشت مادر روحانی
صدور مجوز نشریه «تدبیر» معاونت دانشجویی وزارت بهداشت
چابک‌سازی و کاهش بروکراسی دانشگاه آزاد در سال جدید
بازدید معاون وزیرعلوم از طرح ها و پروژه های عمرانی دانشگاه زابل
ایتالیا و ایران همکاری‌های آموزشی و پژوهشی را افزایش می‌دهند
ایجاد رشته دکترای مهندسی عمران در دانشگاه یزد
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم