نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

پذیرش دانشجو از میان داوطلبان کنکور ۹۳ با امتیاز استخدام

سرپرست پردیس شهید بهشتی(دانشگاه فرهنگیان) هرمزگان از پذیرش دانشجو از میان داوطلبان آزمون سراسری ۹۳ گروههای ریاضی – تجربی وانسانی با امتیاز استخدام در آموزش و پرورش استان هرمزگان خبرداد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی » خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه خلیج فارس، دکتر منوچهرضیایی افزود: برای سال تحصیلی آینده حدود ۱۵۰ دانشجوی پیوسته در رشته‌های علوم تربیتی گرایش دبستان و پیش دبستانی برای تامین معلمان مورد نیاز مقطع ابتدایی از میان داوطلبان گروه‌های ریاضی – تجربی و انسانی و حدود ۳۰ دانشجوی پیوسته در رشته مشاوره از میان داوطلبان گروه آزمایشی علوم انسانی که حداقل شرایط لازم را داشته باشند در پردیس شهید بهشتی هرمزگان پذیرش خواهند شد.

وی اضافه کرد: همچنین سایر رشته‌های دبیری به صورت محدود در پردیس‌های سایر استان‌ها پذیرش خواهند شد.

به گفته وی، دارا بودن حداقل معدل کل سه ساله (اول و دوم و سوم دبیرستان ) ۱۵ و نمره علمی حداقل ۶۵۰۰ و بومی بودن در منطقه مورد نظر از جمله شرایط لازم متقاضیان است.

ضیایی بابیان اینکه این پردیس از ۱۸مردادماه آماده پاسخگویی به سوالات داوطلبان است اظهارامیدواری کرد که با توجه به نیاز شدید انسان به نیروی انسانی متخصص با همکاری آموزش و پرورش استان بتوان در سالهای آینده تعداد بیشتری دانشجو را جذب کرد.

وی افزود: استخدام در آموزش و پرورش هرمزگان از جمله امتیازات انتخاب دانشگاه فرهنگیان است و داوطلبان می‌توانند جهت اطلاعات تکمیلی به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم