نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

پذیرش دانشجوی کارشناسی در دانشگاه علمی کاربردی جهاددانشگاهی تبریز

سرپرست مؤسسه آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی تبریز از پذیرش دانشجو برای نیمسال دوم سال‌تحصیلی جاری در مقطع کاردانی به کارشناسی خبر داد.


اسماعیل خیری‌زاده، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذربایجان‌شرقی،
با اعلام این مطلب افزود: این تعداد رشته شامل ۱۰ کد رشته کارشناسی می‌شود.

وی، گفت: پذیرش دانشجو در رشته‌های کارشناسی حرفه‌ای حسابداری دولتی، حسابرسی، مترجمی خبر انگلیسی، مدیریت بیمه، مهندسی فناوری اطلاعات گرایش‌های برنامه نویسی تحت وب، فناوری اطلاعات و خدمات رایانه‌ای در شهرداری، مهندسی سیستم‌های سخت افزار رایانه، مهندسی شبکه‌های کامپیوتری و مهندسی معماری گرایش طراحی و نوسازی بافت‌های فرسوده انجام می‌گیرد.

خیری‌زاده، با بیان این‌که ثبت‌نام در این رشته‌ها از دهم دی‌ماه جاری آغاز شده و تا ۲۲ دی‌ماه ادامه خواهد یافت، اظهار کرد: متقاضیان و علاقمندان می‌توانند در مدت زمان اعلام شده به صورت اینترنتی از طریق پایگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

سرپرست مؤسسه علمی کاربردی جهاددانشگاهی تبریز، خاطر نشان کرد: با هدف ارتقا سطح آموزش و رفاه دانشجویان ساختمان جدید این مؤسسه در آبرسان کوی پزشکان آماده بهره‌برداری بوده و کلاس‌های این مؤسسه از بهمن‌ماه سال‌جاری در مجتمع جدید برگزارخواهد شد.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم