نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

پایش سلامت دانشجویان جدید دانشگاه لرستان از ۱۵ مهر

کارشناس مرکز مشاوره دانشگاه لرستان از اجرای طرح پایش سلامت دانشجویان دانشگاه خبر داد.

حقی‎زاده در گفت‎وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه لرستان، گفت: طرح پایش سلامت دانشجویان ورودی جدید دانشگاه از ۱۵ مهرماه تا ۱۵ آبان‌ماه اجرا می‎شود.

وی بیان کرد: طرح پایش سلامت دانشجویان ورودی جدید دانشگاه لرستان برخلاف سال‌های گذشته که همزمان با ثبت‌نام دانشجویان انجام می‎شد، امسال از ۱۵ مهرماه تا ۱۵ آبان‌ماه اجرا می‎شود.

این کارشناس تصریح کرد: همزمان با ثبت نام، دانشجویان ورودی جدید پیگیر مسائل مربوط به ثبت‌نام و اسکان در خوابگاه‌ها هستند به همین دلیل به خاطر رفاه حال دانشجویان زمان اجرای طرح پایش سلامت به ۱۵ مهرماه موکول شده است.

وی اظهار کرد: طرح پایش سلامت به منظور تعیین وضعیت کلی بهداشت روانی و جسمانی دانشجویان ورودی جدید دانشگاه‌های تابع وزارت علوم توسط مرکز مشاوره دانشجویی و خانه سلامت دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی اجرا می‎شود.

حقی‎زاده با بیان اینکه در این طرح از بعد سلامت جسمانی به بررسی فشار خون، وزن، سلامت دهان و دندان، بینایی و بیماری‌های خاص پرداخته می‎شود، گفت: برای تعیین وضعیت کلی بهداشت روانی دانشجویان ورودی جدید نیز پرسشنامه‎ای در اختیار آن‌ها قرار داده می شود که اطلاعات این پرسش نامه‌ها جهت تجزیه و تحلیل به مرکز مشاوره وزارت علوم ارسال می‌شود.

کارشناس مرکز مشاوره دانشگاه لرستان تصریح کرد: پس از تجزیه و تحلیل اطلاعات موجود در پرسشنامه‌ها در صورتی که دانشجویانی نیاز به مشاوره‎های روانی داشته باشد، به مرکز مشاوره دانشگاه دعوت و برنامه ریزی‎های لازم جهت رفع مشکلات آن‌ها صورت می‎گیرد.

حقی‎زاده اظهار کرد: تمام اطلاعاتی که از طریق اجرای این طرح جمع‎آوری می‎شود، به صورت محرمانه در مراکز مشاوره دانشجویی دانشگاه‌ها نگهداری می‎شود.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم