نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

پایش سلامت دانشجویان جدید دانشگاه لرستان از ۱۵ مهر

کارشناس مرکز مشاوره دانشگاه لرستان از اجرای طرح پایش سلامت دانشجویان دانشگاه خبر داد.

حقی‎زاده در گفت‎وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه لرستان، گفت: طرح پایش سلامت دانشجویان ورودی جدید دانشگاه از ۱۵ مهرماه تا ۱۵ آبان‌ماه اجرا می‎شود.

وی بیان کرد: طرح پایش سلامت دانشجویان ورودی جدید دانشگاه لرستان برخلاف سال‌های گذشته که همزمان با ثبت‌نام دانشجویان انجام می‎شد، امسال از ۱۵ مهرماه تا ۱۵ آبان‌ماه اجرا می‎شود.

این کارشناس تصریح کرد: همزمان با ثبت نام، دانشجویان ورودی جدید پیگیر مسائل مربوط به ثبت‌نام و اسکان در خوابگاه‌ها هستند به همین دلیل به خاطر رفاه حال دانشجویان زمان اجرای طرح پایش سلامت به ۱۵ مهرماه موکول شده است.

وی اظهار کرد: طرح پایش سلامت به منظور تعیین وضعیت کلی بهداشت روانی و جسمانی دانشجویان ورودی جدید دانشگاه‌های تابع وزارت علوم توسط مرکز مشاوره دانشجویی و خانه سلامت دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی اجرا می‎شود.

حقی‎زاده با بیان اینکه در این طرح از بعد سلامت جسمانی به بررسی فشار خون، وزن، سلامت دهان و دندان، بینایی و بیماری‌های خاص پرداخته می‎شود، گفت: برای تعیین وضعیت کلی بهداشت روانی دانشجویان ورودی جدید نیز پرسشنامه‎ای در اختیار آن‌ها قرار داده می شود که اطلاعات این پرسش نامه‌ها جهت تجزیه و تحلیل به مرکز مشاوره وزارت علوم ارسال می‌شود.

کارشناس مرکز مشاوره دانشگاه لرستان تصریح کرد: پس از تجزیه و تحلیل اطلاعات موجود در پرسشنامه‌ها در صورتی که دانشجویانی نیاز به مشاوره‎های روانی داشته باشد، به مرکز مشاوره دانشگاه دعوت و برنامه ریزی‎های لازم جهت رفع مشکلات آن‌ها صورت می‎گیرد.

حقی‎زاده اظهار کرد: تمام اطلاعاتی که از طریق اجرای این طرح جمع‎آوری می‎شود، به صورت محرمانه در مراکز مشاوره دانشجویی دانشگاه‌ها نگهداری می‎شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی
تداوم مسمومیت دانشجویان دانشگاه شیراز

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم