www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

پایان نامه‌های قرآنی چاپ می‌شوند

مدیرکل فرهنگی وزارت علوم با اشاره به برگزاری سیزدهمین جشنواره پایان نامه‌های قرآنی در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن، گفت: پایان نامه‌های قرآنی آثار ارزشمندی هستند و به همین منظور از سوی معاونت فرهنگی وزارت علوم به چاپ خواهد رسید تا بیشتر در دسترس مردم قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، میرزایی با سخنرانی درمراسم اختتامیه بخش دانشگاهی بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، افزود: امسال به لطف خداوند در بیست و دومین نمایشگاه قرآن کریم در بخش دانشگاهی ۹ غرفه فعالیت داشتند که این فعالیت‌ها در نمایشگاه با همکاری وزارت بهداشت، دانشگاه آزاد،‌ نهاد رهبری، پیام نور، بسیج دانشگاهی، دانشگاه فنی و حرفه‌ای و دانشگاه علوم و معارف قرآنی بوده است.

مدیرکل فرهنگی وزارت علوم با اشاره به برنامه‌های اجرا شده در طول برگزاری نمایشگاه قرآن کریم اظهار کرد: در روزهای آغازین نمایشگاه در خدمت کانون‌های قرآن و عترت بودیم و نشست هم اندیشی با آنان برگزار شد و با فعالیت‌ها در نمایشگاه قرآن آشنا شدند.

وی افزود: تجلیل از خادمین قرآن کریم نیز از فعالیت‌هایی بود که با حضور وزیرعلوم در نمایشگاه قرآن برگزار شد و از اساتید برتر قرآنی و مفاخر قرآنی تجلیل به عمل آمد.

میرزایی با بیان اینکه مجموعا از ۴۴ عنوان فعالیت نفر در این مراسم تقدیر خواهد شد، گفت: سیزدهمین جشنواره پایان نامه‌های برتر قرآنی در کنار دیگر فعالیت‌های قرآنی از جمله وبلاگ نویسی، طراحی قرآن و غیره در این نمایشگاه به انجام رسید و امیدواریم با همکاری دستگاه‌های مختلف در سال جدید تحصیلی شاهد فعالیت‌های قرآنی پررنگ تری در دانشگاه‌ها باشیم.

وی با بیان اینکه آثار ارزشمند باید منتشر و در اختیار مردم قرار گیرد، افزود: پایان نامه‌های قرآنی آثار ارزشمندی هستند که باید به چاپ برسند، چراکه کار ارزشمندی که در دانشگاه انجام شده اگر فقط در دانشگاه بماند دیده نخواهد شد.

مدیرکل فرهنگی با تاکید بر اینکه اولویت با پایان نامه‌های برتر است، افزود: امیدواریم فرهنگ قرآنی و انس با قرآن را بیشتر شاهد باشیم و دانشگاه‌ها در سال تحصیلی جدید انس بیشتری با قرآن داشته باشند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آئین نامه اداره خوابگاه‌های خصوصی و غیر دولتی به زودی ابلاغ می شود
اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
کمک خیرین به دانشجویان بی‌بضاعت
مسؤلان، دانشجویان را ملزم به رعایت پوشش حرفه ای پزشکی کنند
حذف آزمون علوم پایه برای داروسازان ورودی مهر ۹۴ به بعد
تخصیص بیش از ۹۲ میلیارد ریال وام به دانشجویان علوم و تحقیقات
بازدید معاون اداری، مالی وزارت علوم از دانشگاه سیستان وبلوچستان
نتیجه کمیته تجدیدنظر بورسیه‌­ها اعلام نشده است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم