نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

پایان‌نامه‌های دانشجویی باید منجر به حل مشکلات جامعه شوند

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مشهد گفت: پایان‌نامه‌های دانشجویی باید کاربردی و منجر به حل مشکلات جامعه شوند.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، منطقه خراسان، دکتر عباس شیخ الاسلامی در دیدار با اساتید و دانشجویان مجتمع علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد با بیان این مطلب اظهار کرد: دانشجویان علوم انسانی باید از طریق دفتر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه، به حل مشکلات جامعه بپردازند .

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مشهد تصریح کرد: دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد، فعالیت‌های علمی و آموزشی خود را گسترش دهند، به‌طوری که هرهفته سخنرانی‌های علمی به ویژه تازه‌های علوم انسانی در حوزه ادبیات، مدیریت و جغرافیا درهر گروه آموزشی برگزار شود .

وی در رابطه با برگزاری نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی دانشگاه در هفته پژوهش خاطرنشان کرد: نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی کلیه دانشکده‌های دانشگاه به ‌طور متمرکز در هفته پژوهش برگزار خواهد شد .

شیخ الاسلامی ادامه داد: چنانچه مانند دو سال قبل استانداری میزبانی نمایشگاه را بر عهده گیرد، این نمایشگاه در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار می‌شود و درغیر این‌ صورت در محل مناسبی از خود دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برگزار خواهد شد .

وی با بیان اینکه «دانشجویان می‌توانند از سه نوع وام مسکن، ازدواج و تحصیلی استفاده کنند» افزود: تمام پرداخت‌های دانشگاه براساس مصوبات سازمان مرکزی است و شهریه دانشجویان نیز در همان ابتدا تقسیط می‌شود؛ به ‌طوری که دانشجویان نیمی از شهریه را به صورت نقد و نیمی دیگر را طی دو تا سه قسط می‌پردازند.

شیخ الاسلامی در خصوص دانشجویانی که می توانند از تخفیف شهریه بهره‌مند شوند، گفت: دانشجویان ممتازعلمی، ممتازان ورزشی، حافظان قرآن، نفرات برتر مسابقات فرهنگی هنری، عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، عناوین علمی و خانواده هایی که دو یا بیش از دو دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی دارند، از تخفیف شهریه برخوردار می‌شوند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم