نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

پایان‌نامه‌های دانشجویی باید منجر به حل مشکلات جامعه شوند

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مشهد گفت: پایان‌نامه‌های دانشجویی باید کاربردی و منجر به حل مشکلات جامعه شوند.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، منطقه خراسان، دکتر عباس شیخ الاسلامی در دیدار با اساتید و دانشجویان مجتمع علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد با بیان این مطلب اظهار کرد: دانشجویان علوم انسانی باید از طریق دفتر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه، به حل مشکلات جامعه بپردازند .

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مشهد تصریح کرد: دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد، فعالیت‌های علمی و آموزشی خود را گسترش دهند، به‌طوری که هرهفته سخنرانی‌های علمی به ویژه تازه‌های علوم انسانی در حوزه ادبیات، مدیریت و جغرافیا درهر گروه آموزشی برگزار شود .

وی در رابطه با برگزاری نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی دانشگاه در هفته پژوهش خاطرنشان کرد: نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی کلیه دانشکده‌های دانشگاه به ‌طور متمرکز در هفته پژوهش برگزار خواهد شد .

شیخ الاسلامی ادامه داد: چنانچه مانند دو سال قبل استانداری میزبانی نمایشگاه را بر عهده گیرد، این نمایشگاه در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار می‌شود و درغیر این‌ صورت در محل مناسبی از خود دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برگزار خواهد شد .

وی با بیان اینکه «دانشجویان می‌توانند از سه نوع وام مسکن، ازدواج و تحصیلی استفاده کنند» افزود: تمام پرداخت‌های دانشگاه براساس مصوبات سازمان مرکزی است و شهریه دانشجویان نیز در همان ابتدا تقسیط می‌شود؛ به ‌طوری که دانشجویان نیمی از شهریه را به صورت نقد و نیمی دیگر را طی دو تا سه قسط می‌پردازند.

شیخ الاسلامی در خصوص دانشجویانی که می توانند از تخفیف شهریه بهره‌مند شوند، گفت: دانشجویان ممتازعلمی، ممتازان ورزشی، حافظان قرآن، نفرات برتر مسابقات فرهنگی هنری، عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، عناوین علمی و خانواده هایی که دو یا بیش از دو دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی دارند، از تخفیف شهریه برخوردار می‌شوند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد
شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم