نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ویژه برنامه‌های دانشگاه علوم پزشکی لرستان برای دهه فجر

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: تفکر و آرمان‎خواهی دو مولفه مهم در بازشناسی هویت انقلاب است که باید در برنامه های فرهنگی مد نظر قرار گیرند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، ساکی در نشست شورای فرهنگی دانشگاه، افزود: دانشجویان، اساتید و دانشگاهیان با ایده‎های خلاق، فعالیت‎های فرهنگی را ساماندهی کرده و اهداف و آرمان‎های انقلاب را به نسل جوان انتقال دهند.

وی نوآوری در اجرای برنامه‎های فرهنگی و ایجاد جذبه‎های نو در اقدامات فرهنگی را به تناسب پیشرفت‎های روز خواستار شد و از متولیان فرهنگی دانشگاه خواست که در انجام امور فرهنگی به دانشجویان فرصت داده شود تا با کار تحقیقی فردی و گروهی مبانی و مضامین انقلاب را به صورت کار پژوهشی ارائه کنند و با تنوع در امورات فرهنگی زمینه گیرایی بیشتری را فراهم کند.

وی اظهار کرد: به‎منظور گرامیداشت ایام‎الله دهه فجر و در جهت احیاء ارزش‎ها و آرمان‎های انقلاب اسلامی ایران در ایام‎الله این دهه خجسته، دانشگاه علوم پزشکی برنامه‎های متعددی را به اجرا خواهد گذاشت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان تصریح کرد: برابر تقویم و روز شمار دهه فجر امسال، دانشگاهیان علوم پزشکی لرستان نیز همراه با کارکنان سایر دستگاه‎های اجرایی در اولین روز از دهه فجر در بیت نماینده معزز ولی‎فقیه در لرستان حضور خواهند یافت و سالروز ورود تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران را گرامی خواهند داشت و باردیگر با آرمان‎های بلند خمینی کبیر(ره)، مقام معظم رهبری و شهدای گرانقدر انقلاب تجدید میثاق خواهند کرد.

ساکی اضافه کرد: عیادت ریاست و اعضاء هیأت رئیسه دانشگاه از بیماران بستری در بیمارستان‎ها و سرای سالمندان، برگزاری کرسی‎های آزاد اندیشی و نشست‎های فرهنگی با هدف تبیین گفتمان انقلاب اسلامی و اعزام تیم‎های پزشکی طلایه‎داران سلامت بسیج جامعه پزشکی به مناطق محروم استان توسط ستاد بزرگداشت دهه فجر دانشگاه به اجرا گذاشته خواهند شد.

وی عیادت از خانواده معظم شهدا، اجرای برنامه‎های ورزشی متنوع در بین کارکنان و دانشجویان، اجرای طرح شمیم خدمت در مصلای الغدیر خرم‎آباد با حضور دستگاه‎های اجرایی عضو کمیته همیاری و تشکل‎های مردمی دهه فجر و با محوریت دانشگاه علوم پزشکی، برپائی ایستگاه‎های سنجش سلامت نمازگزاران نماز وحدت بخش و دشمن شکن جمعه، آذین‎بندی و فضاسازی اماکن تابعه دانشگاه، پخش سرودهای حماسی و انقلاب از مأذنه مساجد واحدهای تابعه دانشگاه، برپایی جشن انقلاب و در نهایت نیز حضور گسترده، حماسی و با شکوه در راهپیمائی یوم الله ۲۲ بهمن از دیگر برنامه‎های دهه فجر عنوان کرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به دخالت مراجع غیر دانشگاهی
دولت تاکنون مصوبه‌ای در خصوص اراضی دانشگاه شیراز نداشته است
ساخت ۱۰ خوابگاه مطلوب و استاندارد در سال آینده/ تدوین دانشنامه برخطر سلامت
پیام تسلیت وزیرعلوم به رئیس جمهور
رتبه‌بندی دانشگاه‌های مشهور جهان در ۲۰۱۵

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم